Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csinálnál az egyetlen...

Mit csinálnál az egyetlen (fél) szabadnapodon évek óta? Egy nap munka, család, gyerekek nélkül.

Figyelt kérdés

nem tudom hogy hasznosan töltsem e, megcsináljam pl a mindig hanyagolt dolgokat(pl berendezés rendezés, stb), ügyintézzek e, hogy ne máskor munka után kelljen loholni az aktuális dolgokkal, vagy "elcsesszem" talán a napot barátnőkkel, fürdővel, tv-vel, vásárolgatással...?

egyik sem tetszik...


2016. szept. 5. 11:59
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

egy álmom lett volna csak. egy x filmet megnézni. vagy valami tanítót de érdekfeszítőt, pl Mi a csudát tudunk a világról, vagy pozitív gondolkodásosat, de ami változást is hoz az életembe, pl A titok, de nem találok a neten..

de azzal el is menne 1-2 óra..

kicsit olyan mintha azt sem tudnám, mit csinálnék az utolsó napomon..

2016. szept. 5. 12:11
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"Azok akarnak örökké élni, akik nem tudják mihez kezdjenek egy esős vasárnap délután?"


Bocs, de ez ugrott be.

A helyedben magamra fordítanám, olyasmit tennék, amit máskor nem tudok.

Barátnőzés, uszoda, kozmetikus, és egyedül, nyugodtan enni. :)

2016. szept. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
már az is magával ragad, hogy szinte nincs válasz egy ilyen egyszerű kérdésre..:)
2016. szept. 5. 12:43
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon intenzív időszak után vagyok, ami évekig tartott - az első szabad hetemen becsuktam a szemem a házimunkát illetően (csak nagyon minimális dolgok iránt nem) és a hobbimmal foglalkoztam, kisimultak a csomók a fejemben..:-) Biztos hogy elcseszném a napot a helyedben, de ne sok utazás legyen benne, mert időt vesz el. Érezd jól magad!
2016. szept. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha ez egy szabadnap akkor ne arra szánd az időt ügyet intézel meg bevásárolsz. Ahhoz nincs kedved tvz és hasonlók. Én ha a helyedben lennék aludnék egy nagyot. De gondolom annyira nem vagy ki ha kérdésnek irod. Olyan régen volt szabadnapom azt sem tudom hogy kell egyedül lenni. Fodrász, körmös? A tvbe sosincs semmi.
2016. szept. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Masszázsra mennék :) hagyd a dagadt ruhát másra
2016. szept. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Cseszd el!". Most komolyan. Ugyis lot- fut egy anyuka eleget a napi rutinok alatt.

Vagy mindenkepp olyat csinalj, amit csalad mellett soha nem tudsz.

2016. szept. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Először is jóóóól kialudnám magam, aztán elmennék vásárolgatni, beülnék egy jót ebédelni és gyakorlatilag vége a fél napnak :-(((
2016. szept. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Amihez ép erőt érzek.ha semmihez nincs erőm akkor csak tv néznék,vagy olvasnák ha van erőm akkor nézelödnék ,vagy dumcsiznék barátnőkel.
2016. szept. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék egy masszázsra. Aztán szauna, úszás, pihenés. Vagy fordítva.
2016. szept. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!