Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális az óvónő? Mit tegyek?

Normális az óvónő? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tavaly kezdtük az ovit de nem volt ott alvós.

Most ő mondta h nagyon szeretne ott aludni. Mondtuk az óvónőnek aki erre azt mondta h ne altassam bent mert zsúfolt igy is a terem és mivel itthon vagyok gyesen hordjam haza ebéd után. Ezt a kisfiam nem hallotta.

Jöttünk hazafelé tegnap és egyszer csak elkezdte mondani h az óvónőnek mondta h bent szeretne aludni,de az azt mondta h neki nem lehet.de a kisfiam csak mondta neki h szeretné az óvónő válasza pedig az volt h ne mondja el még egyszer.

Mi van????

Sík ideg vagyok. A xar az h amúgy eljatsza h kedves aranyos,meg egyébként joba is vagyunk.más anyuka mondta h mindenkivel ezt csinálja aki otthon van gyesen. Holnap gondoltam beszélek vele reggel. De mégis mit mondjak?

Az a baj velem h ilyen esetekben nem tudok higgadt maradni és neki esek...de ezt sem kéne a fiam érdekében.


2016. szept. 7. 21:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%

Marpedig maradj higgadt, miert esnel neki?!

Felnott emberek vagyunk. Kozlod, hogy ott fog aludni, beszeld meg a vezetovel.

2016. szept. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
Kulfoldon elek, es bevallom lovesem nincs a magyarorszagi rendszerrol. De ez illegalis, nem? Joga van oviba jarni (sot, kotelezo), es joga van ottaludni is. Szerintem ilyet nem mondhat, hogy nem alhat ott. Meg jo, hogy haza nem kuldi mar koran reggel, csak mert te amugy is otthon vagy. En valami felettessel beszelnek.
2016. szept. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Persze persze,de olyan ideges vagyok!
2016. szept. 7. 21:48
 4/22 anonim ***** válasza:
71%

De mitől vagy ideges? Attól, hogy a gyereknek is megmondta, hogy nem aludhat ott? Ez miért akkora dráma?

Amúgy valóban nem jogszerű, de sok helyen egyszerűen helyhiány miatt megkérik, aki odahaza van, hogy vigye haza a gyereket. Mázlim van, nálunk nem ilyen a rendszer, így nem kellett a kuka fáradt kistesóval szambáznom délben az utcán...

2016. szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%

Más oviban is hallottam, hogy így járnak el, szeretik hazavitetni az ilyrn gyerekrket.

Maradj nyugodt, higgadtan közöld h márpedig marad

2016. szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%

Marha nagy divat ez,ha anya otthon van egy kisebb gyerekkel,akkor vigye el délben.

Kérd meg a kedves óvónőt,mutassa meg neked,melyik jogszabályban van leírva,hogy ha te gyesen,gyeden vagy akkor el kell vinned a nagyot és nem alhat ott.

Nem fogja tudni megmutatni...

Ez csak nekik jó,mert eggyel kevesebb gyerek van délután.

2016. szept. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Azért vagyok ideges mert sírt ezért a kisfiam. Meg mi az h próbál rá hatni?

Egy 3 éves nem érti még meg h ő miért nem aludhat bent a többiek pedig igen.

2016. szept. 7. 21:54
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem vita helyett mondd meg, hogy nem viszed haza és kész.
2016. szept. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Holnap bementek, és közlöd az.óvónővel hogy uzsi után jössz érte ennyi :) higgadtan mosolyogva :)
2016. szept. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
55%
Vagy csak nem mész érte.
2016. szept. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!