Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Máshol is van náthás megbetege...

Máshol is van náthás megbetegedés? Vagy csak egyszerűen megfázhatott a suliban?

Figyelt kérdés
Heves megyében lakunk, tegnap reggel csak a torka fáj.még engedtem suliba,délutánra már szipogott estétől pedig full náthás rég volt ilyen.hőemelkedése is volt. 8 éves. Érdekelne hogy járvány lehet ??
2016. szept. 8. 06:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem mandulagyulladásom van éppen, de komárom-esztergom megyei vagyok.
2016. szept. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálunk valami influenza-szerű vírus van. 4,5 éves lányom 2 nap alatt elkapta az oviban, aztán az egész család is két nappal később.

Pest megye

2016. szept. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a fiam osztályából már most többen hiányoznak. A fiam is, nagyon náthás és lázas is volt. (Budapest)
2016. szept. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én harmadik napja vagyok pocsékul, ma már a lány is azokat a tüneteket produkálja amit én kedden.

A fiamnak még semmi baja. De többen vannak ilyen állapottal otthon. Influenza szerű tünetek, de mégse teljesen az.

Pest megye

2016. szept. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nalunk sok a nathas. Nagylanyom hazajott ma az iskolabol, faj a hasa, hanyt...
2016. szept. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
2 éves kislányom a semmiből lett ma délutánra tiszta takony... Reggel még semmi nem látszott rajta, délután meg már betegen jött haza a bölcsiből.
2016. szept. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lilith1994 válasza:

Nalunk sok a beteg a suliban (en is negy napja szenvedek olyan mint az influenza.... de meg sem eddig sosem volt fulladas erzetem a miatt de most van.

Baranya megye

2016. szept. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!