Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Holnap bölcsi első napja....

Holnap bölcsi első napja. Csak én izgulok ettől?

Figyelt kérdés
2016. szept. 11. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Most miért kell szívatni szegényt? Én is izgultam, amikor az én gyerekem ment először bölcsibe. Akkor is izgultam, amikor óvodába ment, sőt akkor is, amikor elsőbe (ez most volt). Nem lesz semmi gond, légy pozitív, ha belül sírsz is, a gyerek előtt semmiképp ne mutasd.
2016. szept. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%

Én megértelek. Az én kislányom is holnap kezdi a bölcsit. De mivel a nagyobb gyermekem /3,5 éves fiú/ is most ősszel kezdte meg a 'tanulmányait', most kezdte a bölcsit, és Vele sikeresen túlvagyunk a beszoktatás két hetén, a bölcsi miatt már nem izgulok annyira. Picit úgy érzem, hogy már rutinosabb vagyok. Ennek ellenére összeszorul a szívem, ha arra gondolok, hogy a most 20 hónapos kislányom is megérdemelte volna, hogy legalább két éves koráig itthon maradjak Vele. De az anyagiak már nem engedték.

Nálunk a fiam anyásabb, és mégis szuperül beilleszkedett az oviban, tartottam attól, hogy lesznek nehézségeink. De most még imádja.

A kislányomm úgy érzem, nem lesz gond.

Neked mennyi idős a gyermeked? Első gyerkőc? Milyen a kapcsolatotok?

2016. szept. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, a fiam az ovit kezdte. Előző vagyok.
2016. szept. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

én az egész folyamatától izgultam, az első nap azt sem tudtam milyen napra esik. habár addig is hordtam játszóbölcsibe, csak annyi változott, hogy én nem lehetek majd jelen.

első napokban egy hangja nem volt, mert ottlehettem.

a beszoktatás további része meg maga volt a pokol. élbe is hagytuk és bébiszitternek(volt odozó) sikerült csak zökkenőmentesen leválasztania rólam, miután már mg se kottyant a bölcsi, csak néztek nagy szemekkel a gondozók.


kíváncsi vagyok mit tudott a szitter, amit a bölcsis gondozók nem...ezek után meg bizalmam nem volt a bölcsiben...megint kezdődött a terror, csak velem..nekem is meg kellett szokni...:D

2016. szept. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

*félbe

meg

2016. szept. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

*de jut eszembe a gyermekben a bölcsi okozta beszoktató terror megmaradt.

mai nap is van elvétve olyan, hogy valahol fél, hogy otthagyom. nem jellemző, de be- beugrik ilyen..

2016. szept. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát izgulhatsz is, kegyetlen anya!


Idegenbe adni azt a pici gyereket, vajon mi vár szerencsétlenre...

2016. szept. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kisunokám imádja a bölcsit, a szüleit, és a nagyszüleit. Ettől még van hogy valahová nincs kedve menni!
2021. jún. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!