Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki van még a 38-adik héten?...

Orhidea1 kérdése:

Ki van még a 38-adik héten? Kislányt varunk és már nagyon izgulok a szülés miatt. Első szülésem, nem tudom mire számítsak hogy fog beindulni a szülés és mikor. Ti hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Nekem pár napja fajdogal a hasam alatt mintha meg kellene jöjjön, de csak enyhén.A szemérem csontom nagyon fáj egy ideje.Nagyon szeretném már a karomban tartani a picurkamat,reménykedek hogy hamarabb megszülök a kiírt idopontnal.

2014. júl. 15. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a 36. héttől voltak ilyen tüneteim mint neked, aztán mégis tulhordtam a fiamat.

Én is borzasztó türelmetlen voltam, minden kis pici jelre azt hittem hogy ez már az lesz... :)

Könnyű mondani, de ne légy türelmetlen, maradjon még csak bennt kicsit az a babó! Könnyű szülést kívánok!!

2014. júl. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,hát igyekszem türelmesen várni.
2014. júl. 15. 20:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Én átérzem a helyzeted, 37 hetes vagyok és már úgy érzem nem bírom ki, nagyon várom már! Alapjáraton egy olyan típusú ember vagyok akinek minden rögtön kell és így a vége felé nagyon nehéz!DE annál jobban fogom tudni értékelni a pillanatot amikor végre először megláthatom :)
2014. júl. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!