Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik bugyipelenka vált be...

Melyik bugyipelenka vált be nálatok (nappal, éjszaka)?

Figyelt kérdés
Kislány, 12 kg.
2016. szept. 14. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Pampers. A Libero egyaltalan nem , mindig kifolyik. A Huggies is jo csak draga
2016. szept. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Libero vált be nagyon.

Próbáltam még a Pamperst, amiből minden kifolyt, ill. Aldisat, ami jó volt, csak nagyon elnyomta a Kisfiam kukiját és így nem vettem többet.

Na most 2 válasszal jól összezavartunk :) De ebből is làtszik, hogy minden baba màs. Próbàlj meg többet is.

2016. szept. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kosfiamnak egyik se vápt be. Se az aldis se a pampers se a libero se a rossmanos. Eddig liberot használtunk de kifolyik belőle reggelre minden. Már nem tudom melyiket vegyem. Mindenképp bugyipelus kell mert a csatos az ha meghúzom hogy ne essen le szorítja a combját ha nem húzom meg annyira leesik rola.
2016. szept. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Eszter76 ***** válasza:
0%
Nem szeretem a bugyipelenkát. :-) Még a fürdős pelusnál is agyrém, hogy föl kell rángatni. A combjánál vagy szoros vagy túl laza (most a 3. babámnál tuti szoros az összes, olyan combija van :-D). Ha a derekánál jól áll, akkor ott marad a nyoma, ha nem, akkor meg kifolyik a cucc. Szóval maradok a hagyományos, oldalról "ragasztós" fazonnál. :-) Azt be tudom állítani úgy, hogy sehol ne szorítsa és benne is maradjon minden. :-)
2016. szept. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sztem a furdospelus valahogy szukebb, legalabbis en se szeretem feleroltetni, de a sima bugyipelus tok jo nekunk, a Pampers.
2016. szept. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Pampers
2016. szept. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pici kora óta csak a zöld Pamperst használjuk. Csak az vált be. Most már csak éjszakára kell, így a 6-os méretű bugyipelust használjuk most. Mindig tökéletes volt a Pampers fiamnak.
2016. szept. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pampers Pants. Amikor ráadom, megigazítom a combjainál, hogy a gumírozás jól álljon, még sosem folyt ki. Kisfiú és 15kg.
2016. szept. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 martinorsos válasza:
pampers!!
2016. szept. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Zöld pampers. A liberobol minden kifolyt ,bar ha jobban bele gondolok, lehet h túl nagy méretet vettem. Ebből okulva a pampersbol mar eggyel kisebbet választottam. Na mindegy, most a pamperst használjuk :)
2016. szept. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!