Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha meggyógyul a gyerkőc, be...

Ha meggyógyul a gyerkőc, be szoktál szólni a bölcsibe, óvodába, hogy hétfőtől/holnaptól, akármikortól megy?

Figyelt kérdés
Ha igen, kinek? Óvodatitkárnak vagy?
2016. okt. 12. 01:11
1 2 3
 1/29 anonim válasza:

Nálunk minden esetben szólni kell, ha beteg még igazolást is kell vinni..

Hogy ott ,hogy megy nem tudom de illik odaszólni ,hogy a gyermeked kapjon az aznapi reggeli/ebéd/uzsonnából .

Ovodatitkárnak is lehet, megmondod melyik csoportba jár,mi a neve és igazából ennyi !:)

2016. okt. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Külön nem csak mikor lemondom az ebédet akkor mondani kell medig nem megy .
2016. okt. 12. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Amikor beteg elviszem az orvoshoz (ha nincs nagy baj és tudom hogy nem ad gyógyszert sem, akkor is viszem, mert kell az igazolás) és a doki megmondja mikortól mehet. Akkor betelefonálok a suliba (óvodában a titkárságra, suliban nálunk van egy telefonszám amin az étkezést le kell mondani, ott mondom meg azt is mikortól megy).
2016. okt. 12. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Én is akkor mondom meg, mikor szólok, hogy beteg. Lemondom az ebédet valameddig, utána levő nap megy.
2016. okt. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
57%
Persze, hisz amikor lemondom a kaját betegség miatt, akkor még nem tudom, mikor fogja engedni a doki. Így ha már tudom mikor megy, betelefonálok a kaja miatt.
2016. okt. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha azt akarom, hogy kapjon kaját.
2016. okt. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
80%
Igen, nálunk szólni kell az étkezés miatt. Az óvoda honlapján megadott vezetékes számot szoktam hívni. Fogalmam sincs kivel szoktam beszélni, mert még soha nem mutatkozott be. Amúgy akik előre megmondják, azok honnan tudják meddig lesz beteg a gyerek?
2016. okt. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Onnan hogy az orvos kiírja tól-ig. 10 év alatt egyszer sem volt ebből gond. Betelefonálok és arra az időre lemondom az étkezést. Mindig elmondja az orvos hogy ha nem javul vigyem vissza, de eddig mindig meggyógyult mikorra "menni kellett". Nem 1-2 napra szokta kiírni, ha hétfőn beteg, kiírja egész hétre, ha csütörtökön vagy pénteken akkor kiírja jövőhét közepéig.
2016. okt. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Nálunk szólni kell akkor is ha másnap nem megy pl. betegség miatt és akkor is ha meggyógyult és mehet másnap. Én közvetlenül az óvónőit hívom, munkaidő után. Nálunk nincs óvodatitkár vagy külőn adminisztrátor erre.
2016. okt. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy mondják, a bölcsődei gondozókat szoktuk hívni. A csoportjának van egy mobilja, az éppen ráérő gondozó veszi el. De ugyanerről a mobilról értesítik a szülőt, ha valami gond van a gyerekkel. (Engem egyszer hívtak, hgoy a kórházban találkoztunk, mert arccal elkapta a betont és szétnyílt az ajka, ők már elindultak vele a kórházba.)


De még olyankor is - már csak az illem kedvéért is - szoktunk szólni, ha megcsúszik a reggel és később visszük be, mondjuk fél tízre.

2016. okt. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!