Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha meggyógyul a gyerkőc, be...

Ha meggyógyul a gyerkőc, be szoktál szólni a bölcsibe, óvodába, hogy hétfőtől/holnaptól, akármikortól megy?

Figyelt kérdés
Ha igen, kinek? Óvodatitkárnak vagy?
2016. okt. 12. 01:11
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
65%
Na ez a szomorú, hogy sok orvos előre kiadja az igazolást. Ezért is van tele beteg gyerekekkel az óvoda. Látom, hogy sokan 2-3 nap után hozzák újra, akkor is ha nem gyógyult meg a gyerek és lobogtatják az igazolást, amire ők írták be a záró dátumot.
2016. okt. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyen nincs hogy a szülő írja be a záró dátumot és ahogy írtam az orvos egy hetet ad a gyógyulásra és mindig elmondja hogy ha látjuk hogy nincs teljesen jól, akkor vigyük vissza. Eddig még mindig meggyógyult az idő alatt amíg ki volt írva.
2016. okt. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
58%
Az sem sokkal jobb, hogy az orvos írja be előre. Látnia kellene gyógyultan a gyereket.
2016. okt. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Nem szereti ha gyógyult gyereket visznek a szülők egy beteg gyerekekkel teli rendelőbe. Itt nálunk, ezen a településen ez a módszer teljesen jól működik.
2016. okt. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
43%
Attól, hogy így csináljátok még szabálytalan és egyáltalán nem biztos, hogy gyógyult az a gyerek, akinek van igazolása, hogy mehet közösségbe.
2016. okt. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
54%
Azért egy orvosnak had legyen már rutinja benne hogy melyik betegség mennyi idő alatt gyógyul. Ha a gyerek nem lenne jól úgyis visszavinném hozzá az ovi/suli helyett.
2016. okt. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 Vilcsianyuja ***** válasza:
Ha lebetegszik a gyerek, betelefonálok, hogy nem megy betegség miatt, megyünk orvoshoz. Ha az orvosnál kiderül, meddig leszünk otthon biztosan (most mindegy, hogy visszarendel vagy nem), újra telefonálok, és addig a napig lemondom a kaját. Nem telefonálgatok újra, mert ebből tudják, mikorra várhatnak vissza. Persze ha tovább kell otthon maradni, akkor azért újra kell telefonálni. Mindig az egy szem vonalas telefonszámot hívom, bárki is veszi fel (általában az óvodavezető vagy a konyhás), annak be lehet jelenteni a hiányzást és az étel lemondását is. Ha ezt valamiért nem veszik fel, akkor szoktam zaklatni az óvónőket a mobiljukon.
2016. okt. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Igen, és az óvónőnek. Különben nem kapna enni.
2016. okt. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Nálunk elég érdekes a rendszer, ugyanis reggel 8-ig kell szólni, ha másnap nem megy a gyerek betegség vagy bármi miatt. Tehát ha ma reggelre belázasodott volna, ma még fizetnem kell az ellátásért, hiába nem megy.

Viszont most épp az a helyzet, hogy ma vittem vissza a dokihoz. Meggyógyult, de nem vihetem holnap, mert reggel 8 előtt még nem látta a doki, így bejelenteni se tudtam, hogy vinném holnap egészségesen. Marad a péntek, de 1 napra már nem viszem be. Így két napom ment táppénzzel a süllyesztőbe, plusz a betegség kezdőnapján az ebédje lett "oda", amiért nem mentem be érte a bölcsibe a beteg gyerekkel. Nem is az ennivaló a lényeg, hanem ez a reggel 8-ig szólós rendszer.

2016. okt. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Az durva utolsó, 8ig semmi esély hogy orvos lássa. Nálunk 10ig kell szólni mindig, a 8 kivitelezhetetlen.
2016. okt. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!