Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha az orvos már kiadta az...

Ha az orvos már kiadta az igazolást jövő hétre is, de közbe meggyógyul a gyerek, irhat egy újabbat, hogy mégis mehet oviba?

Figyelt kérdés
Szóval múlthét óta nem járunk oviba,még mindig köhög és taknyos a kisfiam,az orvos kiadta az igazolást,hogy szerinte már inkább ne is menjen jövő héten se. De ha hétfőn visszamegyünk és már teljesen meggyógyul??Már nem adna ki egy újat,hogy mégis mehet? Az ünnepségek miatt lenne jó ha menne,a kisfiam is menne már szivesen....
2013. dec. 12. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Adhat újat
2013. dec. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kiadhat. Visszamehetsz, és ha gyógyultnak látja a gyereket, akkor kell adnia egy másik igazolást, miszerint hétfőtől közösségbe mehet.
2013. dec. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de ha már odaadtam az óvónőnek az előzőt?Hogy már idén nem megy?
2013. dec. 12. 15:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Minek adna másik igazolást? Én ilyenről még nem hallottam.
2013. dec. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én meg olyanról nem hallottam még hogy azért ad igazolást hogy NEM mehet a gyerek!

Nállunk akkor ad igazolást ha már nem beteg és közösségbe mehet újra!

2013. dec. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Betegség miatt hiányzott ettől eddig. Ez áll a papiron. Mivel utána 2 hét szünet,ezért nem irhatja azt hogy közösségbe mehet mert idén már nem megy. Ezért irta meg előre,hogy be tudjam vinni hogy igazoljam a hiányzást még idén.
2013. dec. 12. 21:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha látja rajta,h meggyógyult,akkor biztosan ad máásikat.
2013. dec. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!