Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire fontos gyerek mellett...

Mennyire fontos gyerek mellett az egymásra forditott idő? Ami közös gyerek nélkül

Figyelt kérdés

16 hónapos a fiam és bármikor érkezhet a kistesó vagyis mindenórás vagyok. A férjem más városba dolgozik 3 nap odavan 3 nap itthon velünk. Ilyenkor a fiam is nagyon örül neki nem lenne szivem mamáknak lepasszolni csak h kettesbe lehessünk. Viszont a férjem igényli és mondja is h szinte nem is vagyunk kettesben.

Ilyenkor mi a megoldás?


2016. okt. 17. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk hetente egyszer csal alvásra átvinni a mamáékhoz, és már ébredés után érte menni? Így a kicsitől se veszel el időt, ti is tudtok kettesben lenni.
2016. okt. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon fontos, pláne ha a férjed szóvá is teszi. Nem kell minden héten szerintem, de pár hetente azért legalább egy este és éjszaka szerintem kellene.
2016. okt. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem két hetente nyugodtan lehet mamáknál egy napot. Lassan jön a tesó,akkor egy darabig kilőve a kettesben lét. Nekünk a kicsi két hetes lesz holnap,simán maradhatna mamánál már most id,de nem szopik,így könnyebb lenne,de még nem marad. Novemberben egy mozi erejéig fog maradni majd a nagyal együtt,de még ez a max csak. Pár hónap múlva már lehet marad majd aludni is,de ez függ a babától is.
2016. okt. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nagyon fontos,nekünk még kicsi a babánk,de ha este elalszik,akkor csak egymással foglalkozunk,esetleg megiszunk 1pohár bort,beszélgetünk. Ha nagyobb lesz,akkor mindenképp szeretnénk a nagyszülőkre is bízni pár órára,hogy addig mi "randizhassunk" (étterem,mozi,kávé). Imádjuk őt,de kell a kettesben töltött idő is.
2016. okt. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatnak nagyon jót tesz ha nem csak apa és anya vagytok, hanem nő és férfi és itt most nem a szexre gondolok. Mi sajnos nem kapunk segítséget, így megvárjuk mire a gyerek elalszik és akkor tudunk kicsit kettesben lenni. Havonta egyszer alhatna mamánál, persze csak ha szívesen veszi baba is mama is.
2016. okt. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A legböszmébb Feri ***** válasza:
73%
Fontos, de sajnos sokan nem veszik komolyan. Nem véletlen, hogy rengeteg szülő szétmegy röviddel a gyerek(ek) születése után.
2016. okt. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Ne szoritsd ot hatterbe. Nem csak anya es apa vagytok, hanem nő ès ferfi. Addig jo mig szol ezert neked es hianyol..sokan azonnal felre lepnek. Ezt ne vard ki. Heti par ora vagy fèl nap semmiség!:)
2016. okt. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!