Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek hagyjam hogy az 5...

Szerintetek hagyjam hogy az 5 éves fiam nézze a transformersz filmet?

Figyelt kérdés
Meg van veszve érte, mindennap megnézné, de nem engedem.( Menjen játszani szinezni stb)Szerintetek?Ha nem engedem nézni tiszta dinka.
2016. okt. 19. 15:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
12 karikás mondjuk... De nem beleznek ki benne senkit (asszem). Amennyi elborult mese van a tv-ben, nem hiszem, hez a film oszt vagy szoroz a lelki fejlődésében egy gyereknek.
2016. okt. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
En azert minden nap nem engednem neki megnezni. Vannak benne azert eleg eroszakos jelenetek, bar teny, h kibelezes nincs benne :D
2016. okt. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
9%
Nem. Szerintem az is végtelenül szomorú, hogy egyáltalán tudja, hogy mi az. 5 éves! Fusson!
2016. okt. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hetvegen, vagy heti egyszer engednem. Semmi baja nem lesz tole.
2016. okt. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
5%

Minden nap megkell nezni a Taxi filmekbol egyet, 5 eves.

Azert ennyi idosen igen is kell nezniuk hosszabb filmet vagy meset. Ezzel is fejlodnek.

Ha nem is ilyen hosszut de minden nap nez valamit.

2016. okt. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Azert az, hogy KELL, eros tulzas.
2016. okt. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Mert a Taxi fejleszt. Jah. Napi szinten... Mi a kiindulási szint, ugye. Minden relatív. A 3 éves fiamnak már most színvonalasabb a szókincse. Neki ez nem fejlődés lenne.
2016. okt. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Így visszagondolva elég beteges, de 5 éves koromban minden nap megnéztem a Kis hableányt (míg anyám be nem sokallt). Oké, cuki, meg kislányos, meg Disney, de az se egy részecskegyorsítás azért minden nap...


Szóval én nem hiszem, hogy ettől pusztulnának az agysejtjei a gyereknek, de lehet, hogy jobb lenne valami mással lekötni a figyelmét.

2016. okt. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
Mondjuk néhány kattintás google-ben, és kijön egy agykutató releváns véleménye arról, hogy mennyire káros a gyereknek a zombulás a tv előtt. Ezt lenne érdemes olvasgatni kicsit többet, Transformers meg Taxi helyett. Le lehet pontozni, de 5 évesen nem kell 1.5-2 órákat ülni naponta a tv előtt, mert nem jut túl a szülei szellemi színvonalán soha! Ki kell vágni a tv-t és ki kell menni sétálni! Annak van értelme. Ennek nincs. Akkor is igaz, ha nem tetszik.
2016. okt. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem a kisfiam a harmadik gyerekem. Lányaim vannak 18 és 13 évesek. Ők képesek voltak akár két ceruzával is "Barbisat játszani" A kérdést azért tettem fel mert kíváncsi vagyok mások véleményére is. Vannak más programjaink is.(jár úszni takewondó, színház, túrázás kézműves programok) Ovasgattam könyveket is pl Kádár Annamária könyvében, hogy azért kéri egy gyerek bizonyos mesét sokszor hallgatni mert még nem dolgozta fel. És annyiszor kell olvasni neki ahányszor kéri.Ha kell 50x is. És én ezt meg is teszem. Olvasok neki mindennap. De ez a transformerszes nem az én világom. Ettől én rosszul vagyok. De talán ez a heti egyszeri még beleférne. Csak ő még nincs tisztába az idő fogalmával, hogy a jövő héten megint megnézheted. A tv-t meg legszivesebben én is kidobnám sokszor.
2016. okt. 20. 08:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!