Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tesztek ha idegen a...

Mit tesztek ha idegen a jelenlétetekben csokival kínálja a gyereket?

Figyelt kérdés
Mert kedves akar lenni a picivel? 2 éves..elfogadjátok? nem gondolnak bele h káros lehet ha ne adj isten kesobb valami pedofiltol is elfogadja? hogy ezzel kenyelmetlen helyzetbe hoz mert ha visszautasitod azert vagy rossz ha nem akkor meg azert? az utcankba lako nenirol bvan szo, sose beszeltunk eddig vele kvazi idegen
2016. okt. 26. 09:22
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
2 évesen nem fog csokit enni. Úgyhogy köszönjük nem kérünk és kész :)
2016. okt. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Mivel faluban elunk, elfogadnam. Amikor eljon az ideje, minden gyerek megerti, hogy idegentol ne fogadja el.
2016. okt. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
olynaoktol kerdem akik egyebkent adnak csokit a gyerekuknek tehat a gyerek tudja mi az es ha meglatja nyul erte..
2016. okt. 26. 09:30
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Megkoszonjuk,elfogadjuk es kozben mondom a gyereknek,hogy csak akkor szabad,ha apa/anya is vele van.. Azert pár évig meg nem valószínű,hogy felugyelet nelkul lesz vhol..m
2016. okt. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Azért nem hiszem,hogy majd ne tudna különbséget tenni a szomszédnéni és egy idegen között. Ha meg "elmegy" egy idegennel, akkor anélkül is elmegy,hogy valaha valaki csokival kínálta volna.Erre a szülőnek kell fáradságos munkával ugyan, de megtanítani,hogy idegenekkel nem állunk szóba...
2016. okt. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Barátoktól elfogadjuk, de ha ismeretlen akar kínálni, magyarázkodás nélkül közlöm, hogy nem szereti.

Ha látásból ismerem pl utcabeli és látom hogy barátkozni akar, akkor egy kicsit beszélgetünk, megmondom, hogy köszönjük, most nem szabad mert ebéd, tízórai.. következik és elvenné az étvágyát. Volt már ilyen. Ideadta a néni a csokit nekem, később apránként megette a kicsi.

2016. okt. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Idegentől nem fogadjuk el. mondjuk nem is történt még ilyen, nem is nagyon tudom elképzelni.


Ismerőstől elfogadjuk. Ha épp ebéd stb előtt vagyunk, akkor nem eheti meg azonnal.

2016. okt. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nem szomszéd....az utcában lakik ugyan de jóval arrébb..kis város, nem falu...neki az a nő idegen, más környéken meg sem ismertük volna csak pont akkor szállt ki a kocsijából.


érdekes, hogy nem futottál még bele ilyenbe utolsó. minket több ízben kínáltak már, én nem is értem, miért, persze tudom hogy csak jó szándékból, meg ők idősek, más világban nőttek fel...többször is előfordult már, postán, stb hogy csokival kínálták

2016. okt. 26. 11:17
 9/10 A kérdező kommentje:
általában le szoktam őket rázni valami vicces dumával, hogy "á, már túl vagyunk a mai kalória adagon vagy ilyesmi, csak most már abban a korban van a lányom, hogy kinyílt a csipája, jobban ismerkedik idegenekkel, ha kap valamit nyúl érte stb. eddig ugye félős volt
2016. okt. 26. 11:18
 10/10 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem semmi veszélyes nincs benne.

Meglátják az emberek (idegenek is!), hogy milyen aranyos a kisgyereked, szeretnének neki örömet okozni (csokival, mivel mással nemigen tudnak).

A helyedben én nem félnék, idősebb emeberektől meg végképp nem.

Engem is kínáltak meg az állomáson cukorkával. Túléltem. :)

2016. okt. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!