Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol kapok igazi meleg télikabá...

Hol kapok igazi meleg télikabátot 92/98-as méretben?

Figyelt kérdés
Dechatlonos vastagságú egyáltalán nem elég, tavaly kaptunk egyet, ha azt adtam rá, állandóan jéghideg volt mindene.
2016. okt. 28. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én jófogáson lőttem két szupermeleg kabit. Egyik H&M-es, és ott láttam most is jó meleg kabikat.
2016. okt. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Helly Hansent vagy Columbiát vegyél, azok tutira jók. Használtan is nézhetsz.
2016. okt. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy hol kapható az engem is érdekel, mostanában sehol nem találok jót, ami tényleg meleg lenne. Én azt nézem, hogy legyen benne polár bélés is és akkor tuti nem fázik benne a gyerek, van jó vastag pulcsija, ha extra hideg napokon reggel alá kell öltözni, de én is olyan kabátot szeretek venni a gyereknek, ami önmagában elég kell hogy legyen.
2016. okt. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket.
2016. okt. 30. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!