Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 7-8 kg -ot szeretnek fogyni 1...

7-8 kg -ot szeretnek fogyni 1 honap alatt minden nap kardiozok es mellette egeszseges eszek es megsem fogyok, milyen fogyaszto tabletta segitsegevel tudnek fogyni?

Figyelt kérdés
Tudom tudom visszajonnek a kilok de en csak velemenyt kerek hogy melyik a leghatasosabb fogyaszto tablett? :)

2016. jan. 16. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:

El kell hogy szomorítsalak,még ha le is fogsz pontozni.

Havi 0.5kg a fogyás normális mértéke,ennél gyorsabban csak izmot veszítessz,amivel csúnya löttyedt leszel,és megmaradnak a zsírban felszedett kilók.

Nem létezik fogyasztó tabletta.

sajnálom.

2016. jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
no zabaszpirin
2016. jan. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jo akkor nem fogyasztoszer hanem etvagycsokkento
2016. jan. 16. 12:49
 4/10 anonim válasza:
tükör
2016. jan. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces
2016. jan. 16. 12:54
 6/10 Vereb Tünde válasza:

A tabletták semmit nem érnek, ha mellettünk nincs akarat. Ha lenne olyan, ami hatásos akkor nem lenne kövér ember.


Ha nem eszel semmit sem nagyon tudsz lefogyni ennyit 1 hónap alatt, max 2-3 kg zsír, a többi izom lesz.

2016. jan. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kardió nem zsírégető. Keringés és szívrendszeri erősítő.

Zsírégetés sokkal kisebb pulzusszámon történik.

2016. jan. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor mit edzek hogy zsirbol fogyjak?
2016. jan. 16. 13:30
 9/10 anonim ***** válasza:

Jaj ne mondjátok már, hogy heti 1, extrább esetekben (nagyobb túlsúly, kemény edzés) 2 kiló zsírból fogyás nem reális, köztudott, hogy az. Természetesen van, akinek nem megy ilyen gyorsan, azzal sincs baj.


Fogyasztó tabletta nincs.


Hogy melyik mozgás a legjobb a zsír leadására, abba nem megyek bele, ehhez nem értek valami sokat, nekem tökmindegy, csak segítse a kalóriadeficitet s akkor nyilván fogyok zsírból jó étrend mellett (no meg nálam az edzés alapból zsírt éget, mert mást nem tud, de ez is eléggé mellékes. nekem aztán tökmindegy, hogy edzéskor vagy éjjel bomlik a kalóriadeficitnek megfelelő zsír).

De az aerob edzést szokták ajánlani zsírbontásra.

2016. jan. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

elindulásnak ez jó lesz:

[link]

2016. jan. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!