Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak én vagyok ilyen, vagy...

Csak én vagyok ilyen, vagy más se bízná rá a gyerekét egy bébiszitterre?

Figyelt kérdés
2016. nov. 3. 14:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem csak te vagy ilyen, még rengetegen rajtad kívül. Nincs ezzel baj, de gondolom nem vagy olyan élethelyzetben, amikor szükséged van rá. Márpedig ilyen élethelyzetbe kerülhet bárki bármikor. Nekem egyelőre nincs szükségem rá, de amint visszamegyek dolgozni, kelleni fog. Ha nem is állandóan, de legalább azokon a napokon, amikor nem tud senki a gyerekért menni. Vagy vinni, vagy otthon maradni vele. Vagy akármi. Zéró segítséggel azért ezen elgondolkozik az ember.
2016. nov. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egyszer felmerült komolyabban a gondolat, én úgy rábíznám, hogy előtte 1-2-szer velünk van, mikor mi is itthon vagyunk, látom, hogy tényleg ügyes lesz-e, elfogadja-e a kisfiam, stb.

Aztán mégsem kellett végül, de ha muszáj, megtettem volna.

2016. nov. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én rábíznám a gyermekem babysitterre, mivel babysitter vagyok. Nem is tudom, miért nem megyek el marketingmenedzsernek...
2016. nov. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!