Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Három gyerek mellett vállaltat...

Három gyerek mellett vállaltatok (vállalnátok) lakásba kutyát?

Figyelt kérdés

(Ovis/kisiskolás korban)

Inkább az időbeosztás miatt kérdezem, nem higiéniai szempontból. :)


2016. nov. 12. 15:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi kertesben lakunk, de javarészt bent van a kutya. Azt mérlegeld, h 3 gyerek mellett van-e időd a kutya után takarítani, főleg a szobatisztulásos időszakban (olyan, mint egy gyerek). Van-e időd legalább fél órára levinni naponta 3X.

Ha nincs, akkor vegyetek macskát.

2016. nov. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Még gyesen vagyok az apróval - de a szakmám is kültéri, oda pedig tud majd velem jönni, nem lesz bezárva.
2016. nov. 12. 16:45
 13/24 anonim ***** válasza:
93%
Nekem úgy hangzik, hogy eldöntötted már, hogy lesz. Akkor nincs kérdés. Te tudid mit vállalsz.
2016. nov. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
67%

Igen, de csak akkor, ha biztosan van ré időm, pénzem, és saját lakásban lakok, nem albérletben (3 gyerekek és kutyával szinte lehetetlen albérletet találni).

Nagy testű és nagy mozgásigényű kutyát nem vállalnék lakásba.

2016. nov. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Nem, dehogy - nem döntöttem el, csak kíváncsi vagyok (és válaszoltam a mozgásigényre vonatkozó felvetésre)
2016. nov. 12. 17:56
 16/24 anonim ***** válasza:
19%

nem. akármikor látok gyereket állattal, az indig állatkínzás.

vagy a nyakánál olytogatva emelik a kis bébi kutyát, vagy játékból ürdetik megy a szemébe, szájába minden és nem egy macska rohangál felénk műanyag dróttal a nyakában...más olyat is mesélt, hogy nem tudják finoman ogni, nem egy kutyának ezért törik a lába..


azért, hogy mindig szólni kelljen, hogy ne így hanem úgy, meg az állatra kelljen vigyáznom, nem kéne ez a gond a nyakamba. nagytestűekben meg nem bízom, mert hiába jól nevelt, mégiscsak egy állat.

2016. nov. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
7%

*mindig

*folytogatva

*fürdetik

2016. nov. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
26%

Véleményre voltál kíváncsi nem? Leírtam a véleményem, le lettem pontozva 0-ra... Ha csak egy fajta véleménnyel értesz egyet kár kérdezni.


5-ös voltam.

2016. nov. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Lehet h uj vagy az oldalon, ezert elmondom: nem en pontoztalak le, sot az sem biztos h az ennél a kérdésnél valaszolok. Vannak akik random vegigmennek mindenfele kérdésen es olvasás nelkul nyomják a zöldet/pirosat. Ezen ne idegesitsd fel magad. :)
2016. nov. 12. 18:49
 20/24 anonim ***** válasza:
10%

Ha gyesen vagy az nemsoká lejár gondolom mert 1 év sitysuty elrepül.

Mi az hogy kültéri munkád van?

Hohy viszed magaddal?

Kikötöd addig vagy mi?

Nem tudom elképzelni.

Azt sem irod milyen kutyán gondolkodsz?!

Mert van dándog, meg labrador, pincsi, korcs, mopsz, vizsla, meg sorolhatnám holnapig a kutyafajtákat.


A sok macskas voltam

2016. nov. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!