Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baj, ha hamarosan 2 éves...

Baj, ha hamarosan 2 éves gyerekem még mindig eszik konzerves babakaját?

Figyelt kérdés
Kb 1 éves kora óta válogatós, előtte jó evő volt. Most az a helyzet, hogy a főzelékeken kívül azért sikerül vele megetetnem a dolgokat. Szereti a kenyeret mindenféle rávalóval, gyümölcsöt is sikerül néha etetnem vele. Főétkezések tekintetében már nagyobb bajban vagyok. A tésztás ételeket szereti (pl.spagetti), illetve húst is megeszi általában rizzsel vagy krumplival. De főzeléket nem eszik. Pedig már próbáltam többféleképpen (kisebbre vágva/nagyobb darabú zöldséggel/ízesebben/fűszer nélkül...stb.), de nem. A babakonzerveket (bár abból se mindegyiket) sikerül megetetnem vele. Szóval annak érdekébe, hogy zöldséget is egyen, veszem a babakaját. Ez gondolom károsnak nem káros, de baj? Azért gondolom legkésőbb ha közösségbe kerül, el kezdi enni,amit a többiektől lát.
2016. nov. 14. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj. A lényeg hogy egyen.
2016. nov. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk bevált hogy főzelékre tettem pl pörköltett azt mártogatta kenyérrel/kiflivel és a végén már kanállal is megette.
2016. nov. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!