Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vendégségbe vagy csak játszani...

Vendégségbe vagy csak játszani mentek gyerekismerőshöz milyen ajándékot visztek?

Figyelt kérdés
Ebéd vagy vacsorameghíváskor a szülőknek illik vinni valamit és ugye a gyereknek is. Ha csak játszani mentek kb.2 órára mit visztek, általában édességet, gyümölcsöt? Milyen értékben?

2016. nov. 20. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Én akkor is szoktam,általában csokit
2016. nov. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%

Miért vinnél bármit is?

Rég csődbe mentünk volna,ha minden játszós délutánra ajándékkal mennénk.Majd ha ők mennek hozzátok kiegyenlítetek.

2016. nov. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Igen. Ures kezzel soha nem mentunk, megyunk senkihez.

Joghurt, csoki, narancs, banan, gumicukor.

2016. nov. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
En inkabb gyumolcsot szoktam.
2016. nov. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ kihez.

Ha olyan ismerős/rokon ahova csak félévente megyünk akkor viszünk ajándékot is, valami játékot vagy ruhát 2-3 ezer Ft értékben.

Ha gyakran találkozunk (minimum havonta vagy még gyakrabban) akkor természetesen nem veszek minden alkalommal ajándékot, de gyümölcsöt akkor is lehet vinni, olyat amilyet szeretnek. Csokit annyira nem szerencsés, mert lehet hogy a szülők nem örülnek ha valaki beállít 2 tábla csokival aztán mindig azt zabálnak a gyerekek. Vagy esetleg a kinder tojás jó kis ajándéknak, abban van egy kicsi csoki meg kicsi játék is.

2016. nov. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

Az szép lenne, ha a két utcára lakó ovistársának állandóan vennénk valamit, amikor átmegy a gyerek játszani, én meg beszélgetni. Hiszen van, hogy két hétben csak egyszer mentünk át, de volt, hogy egy héten 3szor is át volt a fiam.

Ha fél évente 1x találkoznánk, akkor vmi kis csokit vagy gyümölcsöt.

2016. nov. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Ha a gyerek àtmegy én akkor is viszek,nagyon bunkó dolog üres kézzel menni

Kindertojást,gyümölcsöt vagy kisebb játékot viszünk

2016. nov. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11%

szerintem 2-2 szelet bohóc szeletbe nem kell belehalni heti 3x sem...

én bármikor, bármilyen gyerekes ismerőshöz megyek, viszek egy rudit vagy tejszeletet vagy valamit

2016. nov. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
11%
mi heti egyszer találkozunk a barátnőmmel,akinek a fia az én fiam barátja.egyik héten náluk,egyik héten náunk vagyunk.ilyenkor vacsora is van.én ha megyünk vagy gyümölcsöt,vagy egy tejszeletet,vagy valami réágcsálnivalót szoktam vinni,ahogy ő is hoz.nem nagy érték,pár száz forint.szünetben,ha gyakrabban találkozunk,és mondjuk játszóterezünk,akkor ő is készül az én fiamnak valamivel,és én is az ő fiának.pl. ha visz a fiának a barátnőm egy szívószálat gyümilevet,akkor kettőt hoz,és a másik az én fiamé-és én is így
2016. nov. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!