Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek meg szabad engedni...

Szerintetek meg szabad engedni egy 4 éves gyereknek, hogy naponta számítógépezzen?

Figyelt kérdés
2016. nov. 26. 15:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom, nekem kicsit sem meno, ha egy kiscsoportos szamitogepen log. Akinek ez meg termeszetes, nem fogja soha megerteni az ellenerzesemet. Nem kapcsolgattak negy evesen a gyerekek nalunk a gepet, a laptopot. Nekem ez visszatetszo, ha 2016 van, akkor is. Ez van.
2016. nov. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%
Részben egyet értek a 6. hozzászóló érveivel mégis azt mondom, hogy a számítógép nem 4 évesnek való. A fiam 3.5 éves, nem tudom elképzelni, hogy fél év múlva gépnél üljön. Az én gyerekeim az okostelefont sem tudják kezelni, arra is mindig azt mondom, hogy a telefon a felnőtteknek kell, azt nem a gyerekeknek találták ki.
2016. nov. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az én kislányomnak hamar lesz gépe. Azért, mert nem a minimax és társain futó agyament meséket szeretném, hogy nézze esetleg, hanem értelmes meséket, amiket a gépen én tudok szabályozni neki.


Aki csak ideböfögte a nem-et, az szerintem végig se gondolta a választ, nyilván nem facebookozni fog a 4 éves 3 órát minden nap...

2016. nov. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
47%

Aki idebofogte a nemet, valoszinuleg mar rendelkezik nemi ralatassal.

Nagyon hamar fuggove tudja tenni a gyerekeket. Amire normalis szulo nem vagyik kicsit sem.

Eloszor csak egy mese, aztan ot, a vegen egesz telen ki sem akar menni, mert ahhoz is lusta lesz.

Mint ahogy egyszer itt egy anyuka irta, hogy o lett olyan fuggo, hogy napokig nem vitte ki a gyerekeket:/

2016. nov. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

utolsó, ez tök rendben is van, ha leírja.


de annyi válsz, hogy


Nem


ne hiszem, hogy felettébb hasznos lehet...

2016. nov. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!