Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez normális dolog? Fülfájós...

Ez normális dolog? Fülfájós gyerekek anyukai mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés

3,5 éves kisfiam szombaton fájlalta a fülét. Lázas is volt. Voltunk ügyeleten kapott fulcseppet, cataflamot és antit. Vasárnap nem fajlalta teljesen jól volt. Hétfőn szintúgy. Elvittem szakemberhez azért aki mondta h Középfülgyulladasa van de más terápiát nem javasolt. Tegnap éjjel viszont újra sírt a füle miatt és vissza is szökött a láza. Azt hittem már jön ki belőle mert mondom csak szombaton fájlalta. Nagyon aggódom! Mi lehet a gond? Ma délelőtt újra vissza megyünk dokihoz de addig aki járt már igy írna pár sort?

Köszönöm


2016. nov. 30. 06:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Végigcsináltátok a kezelést vagy amikor jobban lett abbahagytátok?
2016. nov. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A cataflamot tegnap reggel hagytuk abba szombat óta amúgy minden mást kap folyamatosan.
2016. nov. 30. 06:50
 3/8 anonim válasza:
Amikor kicsi voltam sokat fájt a fülem. Ilyenkor 'sózoknit' kaptam a fülemre és olyan hamar elmúlt mintha nem is lett volna.
2016. nov. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én gyerekemnek egy hétig szokott fájni a füle mindig ha fülgyulladása van. Szóval normális.

A legfontosabb az orrcsepp adása minden nap reggel-este, mert az segít távozni a váladékot a füléből. Amíg ott a váladék addig fájni fog neki.

Az antibiotikumot végig kell szedni, cataflamot csak fájdalom esetén, az nagyon erős gyógyszer.

2016. nov. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fülmelegítés és nasivines orrkezelés szigorúan! Mi már vettünk ottotherm sapkát.
2016. nov. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A mi gyerekorvosunk nagyon ritkán javasol antibiotikum-kúrát. Az egyetlen eset, amikor mindig, az a fülgyulladás. Persze, nem azonnal, de ha nem múlik, fájdalmas, akkor antibiotikum, magától nem múlik el. Cataflamot a fájdalomra szedte? Mert az nem gyulladáscsökkentő, hanem fájdalomcsillapító. Attól nem fog meggyógyulni.
2016. nov. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fülmelegítés nagyon hasznos, de szigorúan csak normális testhőmérsékletnél lehet alkalmazni - már hőemelkedésnél sem.

A lányom is fülfájós, nekünk Nurophent mondja a doki fájdalom- és gyulladáscsillapításra. Ezen kívül Nasopax orrspray-t használunk és ha nagyon kell, akkor antibiotikumot szoktak felírni.

2016. nov. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Voltunk újra dokinal. Kapott tetranos géztna fülébe. Holnap újra menni kell.

Azt mondta a dr h pirosabb mint.volt.de messze áll attól h felszurjak. Még jó.

Remélem a mai estenk már jobb lesz.


Anyukák! Én annyira panikolok 😞

Rossz látni ha fájlalja és sír. Illetve nagyon.aggódom nehogy nagyobb baj legyen.

A gyerekorvosunk is bepanikoltatott. Azt mondta ez nagyon nagy baj a fulgyulladas.


Akkor a láza ettől van hogy felszökik?

2016. nov. 30. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!