Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikuláscsomag: játék vagy...

Mikuláscsomag: játék vagy ehető dolog? Mennyit szánsz/tudsz rászánni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 6. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Mindkettő. (Nálunk tegnap este volt Mikulás.)

Egyik lányom (8 év) színes ceruzát, könyvet kapott, kesudiót, mandulát és csokikat, a másik (4 év) színezőt, pici kamiont, és szintén csoki, mandula, kesudió.

Közösen kaptak szövegkiemelő filceket és radírokat.

2016. dec. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Rászánni bármennyit tudok. De nem akarok.

3,5 éves a fiunk, csak csomagot kap a Mikulástól. Abban sok és minőségi édesség van.

Ajándékot karácsonyra kap.

2016. dec. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk mindkettő volt, vettünk egy csomag fa kirakós figurát, azt osztottuk szét a 2 gyereknek, és még karácsonyra is maradt belőle, emellett a nagy kapott egy mini kaleidoszkópot, a kicsi meg egy hátrahúzós Mikulásos autót, emellé kapott a nagy 2 mini Mikulás csokit, meg pár csokigolyót. Összesen a két gyereknek 4000 Ft volt.
2016. dec. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nekem 6 és 4 évesek.

kaptak 2 db csokimikulás, 6db minicsoki figurát, egy angy halom mogyorót, és 2 kifestöt. egy doboz kisdoboz fagyit és egy m´ßezespuszedlit(az egyik az egyiket a másik a másikat szereti)

2016. dec. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, a kicsi még nem eszik csokit, csak 8 hónapos, ezért az "igazságtalanság".
2016. dec. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló, én is így vagyok vele :-).

Kb. 1500-1800 Ft értékben kapott mindkettő. Nálunk gyerekként az volt a szokás, hogy a Mikulás édességet, a Jézuska tárgyi dolgot (játék, könyv)hoz. Nem is bírnánk anyagilag máshogy (2 saját gyermek és 2 keresztgyermek).

2016. dec. 6. 12:26
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

szia, nekünk 2 éves múlt a fiúnk.

kapott mind a két fajtát. egy 10db-os filctoll készletet kapott. meg mellé egy magunk összeállított csoki csomag. kinder tojás, szerencsénkre kis autó volt benne :) , 8 db-os kinder szelet, egy milka mikulás, egy kis nápolyi szelet és 3 db szaloncukor. ez kb összesen 1500ft volt. tudtunk volna többet is rászánni, de így is jó pár napra elegendő csoki lett, főleg hogy a férjem munkahelyéről is kapott egyet, abba is volt, pilóta keksz, ropi, gumicukor, bounty, müzliszelet, 7days, kis mikulás. azt hiszem ennyi. :) tehát ha még be is segítek az evésbe egy jó időre elég lesz :)

és te kedves kérdező?

2016. dec. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

vegyesen.

Rokon gyerekeknek a csoki és gumicukor mellé 1-1 színezőt hozott a mikulás, saját gyereknek ezek mellé még 1 pokemonos meglepetéstojást, és egy transformerst (ezt kért, és hát muszáj volt, mert én törtem el).

gyerekenként olyan 500 ft volt, plusz ugye a robot meg a tojás otthon (+700 ft)

2016. dec. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Betu ***** válasza:
A kisfiamnak mindkettőt hozott a mikulás. Ehető: sok csoki , keksz, kölesgolyó stb. Na a nagy részét mi esszük meg mert ő még 21 hónapos pont ma és nagyon ritkán kap csokit az is inkább túrórudi. Nem ehető: gyerek bevásárló kocsi , meg pókemberes sátorka. Ezt persze nem mind tőlünk hanem a nagyiék mikulásától is. Ja meg ruha meg traktor amit már hamarabb megkapott mert a másik nagyi messzebb lakik. Kb. 4000 Ft-ot költöttünk.
2016. dec. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a Mikulás édességet hoz. Én 3 ezer Ft-ot költöttem lányom csomagjára.
2016. dec. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!