Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg ennyire borzalmas...

Tényleg ennyire borzalmas dolog, hogy a kislányom csak hűtőhidegen issza a tejet, kakaót stb-t?

Figyelt kérdés

3 éves, kiveszem a hűtőből, kitöltöm a bögréjébe és megissza. Az egyik nagyszülőpár teljesen kiakadt, hogy felelőtlenek, lusták és nemtörődömök vagyunk, rá kell szoktatni arra, hogy langyos legyen.


Valóban nem "szoktatom", de minden reggel felteszem a kérdést, hogy kicsit megmelegítsem-e. A lánykám havonta legfeljebb egyszer mond erre igent, a többi alkalommal elkortyolgatja hidegen. (Sőt régebben volt egy-két alkalommal, hogy azért kicsit megmelegítettem, a negyedét se itta meg, ezért sem erőltettem.)


2016. nov. 16. 20:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

Miért kell lagyosra szoktatni?

Bocsánat de én nem értem. Világ életemben utáltam a tejet és csak hidegen tudom meginni.

2016. nov. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

En mindig hidegen ittam a tejet, kakaot, ma sem tudom elkepzelni, h melegen igyam... Es jelentem felnottem. Sosem volt torokgyulladasom stb... Es nagyon gondos szuleim voltak.


A nagyszulok hajlamosak mindent jobban tudni. Ne torodj vele.

2016. nov. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem baj.


Én is és a lányom is utáljuk melegen a tejet,kakaót

2016. nov. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Én még télen is hidegen iszom a kakaót (tejet tisztán nem szeretem) mióta az eszemet tudom soha nem bírtam meginni melegen.
2016. nov. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem borzalmas,nyugi.A nagyszülők viszont azok.Nekem speciel a meleg kakaótól,tejtől mindig megfájdult a hasam.Direkt megfigyeltem,csak a melegtől,hidegen semmi gond.Add neki nyugodtan.
2016. nov. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem a meleghez ragaszkodtak, csak hogy ne legyen hideg.

Sosem volt torokgyulladása, torokfájása, nem tudom, mije, 2 éve így issza, csak eddig nem került szóba.


Igazából csak ez a "szoktatósdi" ütötte meg a fülem. Mondjuk rövidre zártam a dolgot, csak elgondolkodtatott, hogy vajon más erre "szoktatja-e" a gyerekét.

2016. nov. 16. 21:11
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Én hànytam gyerekkoromban a meleg vagy csak langyos kakaótól tejtől. Szegény nagyim mindig úgy csinàlta a főzős kakakót,hogy jó sűrűre főzte,hogy jéghideg tejjel le tudja hűteni, de ha langyos maradt nem ittam meg.


1 évesnek nem adnék hűtő hideget,elővenném kb 1 óràval ivàs előtt inkàbb. De 3 évesen simàn. Egyàltalàn nem borzasztó.

2016. nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Haha, anyukám még a joghurtot is kicsit megmikrózná az unokáinak ha hagynám :))) Nem vagytok felelőtlenek...
2016. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyósomék megmikrózták a fagyit a 2 évesemnek nyáron, míg otthon hidegen adtuk neki. :D

Nem gondolom problémának, ha nem melegíted.

2016. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tejet nem iszom, de a langyos/meleg kakaótól émelygek a mai napig... Szóval nem, nem borzalmas.
2016. nov. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!