Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 19 hónapos kisfiamnak több...

19 hónapos kisfiamnak több nyirokcsomója is van, de most a tarkóján megnagyobbodott neki! Lehet rossz indulatú neki, mert nem fáj?

Figyelt kérdés
Mitől lehet? Rosszra gondoljak? Nagyon félek! Olvasgattam már utána és teljesen beparáztam! Amikor kitapintom neki azt mondja, hogy nem fáj, ez lehet attól, hogy esetleg rosszindulatú! Segítsetek kérlek! Köszönöm
2010. máj. 1. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit jelent, hogy több nyirokcsomója is van? Mert mindenkinek több van - vagy érezhetöek?

Ha idegeskedsz, akkor menj el vele a gyerekorvoshoz, de valószinüleg csak valamimegfázás vagy egyéb enyhe fertözés áll a háttérben - de az orvos tud csak értelmeset mondani, ITT CSAK találgatni lehetne, annak meg nincs értelme.

2010. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a fiamnak is van a nyakán, kétoldalt. vagyis szerintem nyirokcsomo, kb akkorak, mint az ujjacskái, néha jobban látni, néha kevésbé. multkor rákérdeztunk az orvosnál, azt mondta, ez semmi...pedig nagyon kezdtem már aggodni, de most probálok nem foglalkozni vele. kérdezz rá te is,ha így aggaszt!!
2010. máj. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!