Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 évesen orrmandulaműtét?...

4 évesen orrmandulaműtét? Tapasztalatokra lennék kíváncsi, kinek hozott javulást kinek lett rosszabb.

Figyelt kérdés
Amióta oviba járunk borzalmas... 2 hetente beteg. Minimum 2 hetet itthon van mert a betegség végén köhög... Idén rosszabb lett mivel ha beteg lázas is és egyre feljebb szökik a láza,csak az antibiotikum segít. Begyulladt a füle, az arcürege, majd ismét a füle... A dokinénink javasolta a műtétet, Anyósom károg én elbizonytalanodtam... Kinőheti ? Visszanőhet a mandulája? Hálás lennék az értelmes tapasztalatokért !!!
2016. dec. 12. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Férjemnek volt orrmandulaműtétje kicsi korában, visszanőtt neki, nincs vele gondja sem. Nekem ugyanilyen okokból, mint írtad volt torokmandula műtétem 4évesen (az ugye nem nő vissza), de azóta nem is voltam olyan beteges. Remélem valamennyire hasznos a válasz.
2016. dec. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Két és fél évesen volt a fiamnak orrmandulaműtétje. Nagyon beteges volt és szinte minden betegség után begyulladt a füle vagy az arcürege. Határozottan jobb lett a műtét után. Lényegesen kevesebbet volt beteg. És végre tudott az orrán is rendesen levegőt venni és nem horkolt.
2016. dec. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

A mi orvosunk nem javasolta, azt mondta, ez az elsődleges védelmi vonal, nem szabad kiiktatni.

Persze nem mindegy, mik az előzmények - gondolom.

2016. dec. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm kettes válaszoló nekünk is mindig gond van a váladékkal... Nekem most horkolt csak először mikor beteg volt utoljára. De már nem horkol szépen alszik. Kevesebbet vagytok betegek / gyorsabban gyógyultok ?
2016. dec. 12. 21:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb. 4-5 évesen kivették az orr- és torokmandulámat is. Sokszor voltam beteg előtte. Sokkal jobb lett utána.

Állítólag visszanőtt azóta.

2016. dec. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Honnan tudod utolsó válaszoló ? Hány éves vagy most ? :)
2016. dec. 12. 21:07
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

# 5 vagyok.

Az orvos mondta pár éve. 28 vagyok. :)

2016. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. Már 8 éves nagyfiú. Azóta talán összesen kétszer volt olyan, hogy begyulladt a füle. Határozottan kevesebbet volt beteg a bölcsiben és az oviban is. Tavaly a suliból összesen 3 napot hiányzott betegség miatt. Idén eddig két napot. De a hányós-hasmenésest vírust kapta csak el.
2016. dec. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm kettes válaszoló ! Remélem nálunk is lesz javulás...
2016. dec. 13. 19:36
 10/10 anonim ***** válasza:

Jó híre van, nem feltétlenül műt:

[link]

2016. dec. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!