Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Filikid bundazsakokrol mi a...

Filikid bundazsakokrol mi a velemenyetek? Eleg melegek, eleg nagyok, tagasak?

Figyelt kérdés
2016. dec. 14. 14:04
 1/9 Betu ***** válasza:
Nekünk bevált egy 80 cm hosszú zsakocskája volt a kisfiamnak a múlt télen használtuk akkor volt a kisfiam 8 hónapos és ez év márciusában még a hidegebb napokon beleraktam. Még nem tudott járni. Elég meleg, mondjuk nálunk alap volt egy jó meleg kezeslábas overál is. Nagyon jó mert minden fajta babakocsiba beköthető tudomásom szerint. Nekünk bevált.😊
2016. dec. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak 80? Jó kicsi.
2016. dec. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ugy tudom ket meret van es a80as akisebbik. de szelteben? es onmagaban akkor nem allja meg a helyet? tehat rendes hidegben mondjuk amiben setalva nadrag es harisnyaban menne a gyerek ugy ulve ez oke? vagy inkabb overall kell ezala is?
2016. dec. 14. 19:27
 4/9 anonim ***** válasza:

nekunk mind a kettő van. a kisebbet azt autós hordozoban használom az vékonyabb. és ki van vágva a háta. a vastagabbat a baba kocsiban. én csak egy nadrágot egy hosszuujju bodyt és egy vastagabb pulcsit adok alá. így is meleg mindig a lányom. pedig mi reggel a mínusz 6 fokban is megyünk mert vinni kell a nagy lanyomat oviba. és jó mert ha beerunk csak lecipzarozom. ja és először kicsit tuloltoztettem (harisnya, nadrág, kabát, kiscipo) hát üvöltött szegény...

Szóval én meg vagyok vele elégedve. Ja a kisebb 80cm-esbe éppen hogy még elfer a 4 hónapos lányom pedig nem egy óriás baba.

2016. dec. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ertem, hat akkor az viszont tul meleg. Mert olyan kene amiben nem sul meg ha ugy van oltoztetve amiben anelkul meg nem fagy meg:)) ha ertheto
2016. dec. 14. 21:49
 6/9 Betu ***** válasza:
Igen emlékeim szerint 80 cm-es volt. Viszont ezt nem úgy kell elképzelni hogy nyakig beérte már ülős korában használtuk amikor mondjuk a hasa tetejéig ért az eleje hatulja meg a nyaka kezdetéig tehát nem volt belebugyolálva.
2016. dec. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Betu ***** válasza:

Bocsika 85 cm és bemásolom a linket hogy milyen volt pontosan.

[link]

2016. dec. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

akkor semmiképp ne vedd meg a nagyobbat szerintem. az nagyon meleg.

[link]

nekünk ilyen van babakocsiba.

2016. dec. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

a másik ilyen ez nem olyan meleg.

2016. dec. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!