Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adjak egy olyan háromévesr...

Mit adjak egy olyan háromévesre, aki kint állandóan fázik, hazaérve jéghideg a karja, lábszára?

Figyelt kérdés

Felül: trikó, póló, polárbéléses kardigán (vagy vékony hosszú ujjú, + pulcsi), téli bundás kabát


Alul: vastag harisnya, bélelt nadrág vagy orkán


2016. dec. 14. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Kantáros cucc? Tudod olyan síruha féleség? Bár lehet abban is fázna.
2016. dec. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kétrészese olyan kantáros.
2016. dec. 14. 20:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet venni ilyen alátözetet, amit a síruha alá szoktak. Az elvileg meleg, és ugye mozogni is tud benne. Szerintem az intersportban van, de lehet dechatlonba is. Persze nem hinném, hogy nagyon olcsó, de ha fázik, akkor kell még rá ruha.

Egyébként tuti fázik? Mondja is? Vagy csak hideg? Mert ha nem mondja, lehet nem fázik. Én a múlt héten, amikor minuszok voltak, reggel vettem fel vastag harisnyát (ami szoknyához való télen), rá egy farmert, és majdnem térdig ér a kabátom is, úgy sétáltunk reggel a suliba a lányommal. Hazajöttünk a kicsivel, és nekem is hideg volt a combon, de egyáltalán nem fáztam. A kezem 30 fokban is hideg.

2016. dec. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Orkán anyagu bélelt kantáros nadrág aminek a felső része is bélelt és orkán anyagu bélelt kabát.plusz pamutharisnya orkán kesztyu vastag dupla réteges sapka ami arcát is védi es nem árt winterkrém dm arcra
2016. dec. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem a cipő lehet a rossz? Attól is fàzhat.

Alàöltöző, azok jó cuccok+ a harisnya alà mehet még egy térdzokni.

Ha ìgy is fàzik elvinném dokihoz nincs e a keringésével gond.

2016. dec. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vastag kesztyű, vastag zokni, bundás csizma (aminek a talpa is bundás), vastag sapka?
2016. dec. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Bélelt az orkánalsó, orkánkabát és polárbéléses (tehát dupla anyag) a sapkája is.


Jó vastag talpú, bundás bakancsa van.


Természetesen van rajta kesztyű (leginkább egyujjas) és sál is. Igen, szokta mondani, hogy nagyon fázik, sőt van, hogy sír is. Elkeserítő, hogy ennyire rosszul viseli a hideget.

2016. dec. 15. 22:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Tanácsot kérnék Szibéria lakóitól, ahol -40-50 fokok repkednek az igaz hidegben, ahol -5-10 könnyed, friss fuvallatnak számít. Mi ide kismiskák vagyunk.
2016. dec. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!