Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi kerüljön egy 2 éves kisgyer...

Mi kerüljön egy 2 éves kisgyerek mikulás csomagjába?

Figyelt kérdés
Csoki mikulás és szaloncukor (+ lehet, hogy virgács :)) már megvan, a mikulást nem eheti majd meg, de szeretnénk olyat, amiből fogyaszthat is. Vagy ez kivételes alkalom és bátran ehet bármiből? Eddig csak a túró rudi csokiját ehette meg, ezért vagyok ilyen tanácstalan.
2007. nov. 19. 12:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

A csokimikulást mért nem eheti meg?

Főleg ha már a túrórudi csokiját is ette?

Vegyél rendes csokimikulást(ne csokibevonóból készültet),egy kissebbet attól nem lesz még székrekedése sem!Este úgyis fogatmostok,úgyhogy még a fogai miatt sem kell aggódnod!

2007. nov. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Ha már csokit akarsz neki, a Te döntésed. Szerintem tegyél hozzá egy szép fényezett piros almát és egy édes mandarint. Remek alkalom megtanítani, hogy gyümölcs és édesség a sorrend.
2007. nov. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Ha mikulást nem eheti majd meg akkor minek adod neki?

A szaloncukor egészségesebb?Vagy te sem kaptál gyerekkorodban mikulást?

Ezt én nem értem,ha ennyire az egészség hivei vagytok akkor mért nem csak egy gyümölcskosarat adsz neki vagy egy műanyag mikulást?

Ennyire nem szabad átesni a ló túloldalára!

2007. nov. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Én is kicsit furának tartom, hogy csokimikulást kap a gyerek, de nem eheti meg. De akkor miért kapja? Szerintem is fölösleges a csoki a gyereknek, de ha már csokimikulást kap...

Gyümölcs, dió, apró ajándéktárgy. Egyébként banánból és piros meg fehér papírból némi barkácsolással remek mikulás készíthető. :)

2007. nov. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Én gyümölcsöket és kisebb játékokat teszek a fiam csomagjába. Mivel az édességet én sem akarom, hogy megegye, így nem is adom neki, miért fájjon a szíve, hogy elveszem, ha meg akarná enni? Nincs is benne és semmi gond.

Gyümölcsből teszek mindent, amit szeret: sok-sok mandarint (az a kedvenc), banánt, almát, kiwit, meg amit még találok. És nagyon szépen becsomagolom. Remélem, örülni fog :)

2007. nov. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
szerintem sem érdemes úgy adni valamit,h elveszed.Akkor adj neki inkább gümölcsöt.Mi bátyussal annakidején nagyon szerettük a földimogyorót meg a mandulát.Meg szerintem egy pici játékot is adhatsz neki.De a csokinak én sem látom értelmét ha elveszed.Bár néha azt is szabad azért.
2007. nov. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem, hogy miért nem ehet egy gyermek csokoládét??

Annál rosszabb, ha tiltod neki. Tőlem is tiltották, és később vettem magamnak a zsebpénzemből, csak akkor ettem meg amikor nem látta senki.

Az óvodában és az iskolában úgy is fog kapni később. Vegyél neki diabetikusat

2007. nov. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

A mi Mikulásunk például játékot fog hozni, mert az összes Nagyszülőtől és rokontól csokikat (Nesqiuk és Kinder és Milka-csak ezeket) kapja a Manónk :)

Ha Nálatok ugyanez van én inkább max 1 Mikulást vennék Neki és egy kisebb ajándékot...

2007. nov. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
az én lányom 2és fél éves.imádja a csokoit de csak 1 pici csoki mikulás lesz benne 1 doboz kinder csoki (abból minden napra jut 1 db)sok-sok mandarin földimogyoró banán és alma na meg egy kicsi virgács.mondtam mindenkinek hogy főleg gyümölcsöt tegyenek bele.a keresztapa pedig vitamint tesz a csomagba kis ajándék mellé.
2007. nov. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
A válasz egyszerű. Azt amit te jónak látsz. De szerintem nyugodtan adhatsz neki csokit.Láttam már 1,5 éves gyereket csokit enni. Sőt üreges csokinyúlat is húsvétkor. Szerintem semmi baja nem lesz tőle. És a nagymama szerint se aki már sokat megélt. Szerintem túlagódod a dolgot.
2007. nov. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!