Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel lephetné meg 3 éves...

Mivel lephetné meg 3 éves gyerek a nagyszüleit karácsonykor?

Figyelt kérdés
Fényképet biztos kapnak, mert nafyon várják, de örúlnék még vmi tippbek ami a saját kezével eljészíthető egx ekkora gyereknek.
2016. dec. 20. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én 3 évesem nem túl kreatív, csak ha autózásról van szó... :-)


Úgyhogy én a férjem mamáinak kis fényképes naptárt szoktam adni, anyósoméknak óriás fényképes naptárt (amiben több kép van). Így hónapról hónapra mindig van új képük.

Majd ha nagyobb lesz, lehet csinál valamit, de csak ha akar.

2016. dec. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fotó, mézeskalács karásonyfadísz. Nem a legkreatívabb, de ezt ő szaggatja, pakolja a tepsibe, kifesti és felfűzi.
2016. dec. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kézlenyomat amire gondolni tudnék egy ekkora gyereknél.

Egy 3 éves még nem tud olyan szépet rajzolni, de esetleg azt is meg lehet próbálni.

2016. dec. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Venni kell hőre keményedő gyurmát, ki kell lapítani, gyerek kezét belenyomni, aztán kisütni, vagy akasztónak lukat hagyni vagy bekereteztetni és kész is.
2016. dec. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Fényképkeret esetleg?

Lehet kapni félkész keretet, pl. kartonból. Jól lehet festeni, és díszíteni. Kis segítséggel tudtok rá ragasztani mindenfélét, száraztésztától a csillámporig, bármit. De akár készen kapható, vagy általad kivágott kis dekorgumi figurákat is.

Arra azért figyelj, ha egész évben szeretnék a nagyszülők kitenni, akkor ne legyen túl karácsonyos a téma, mert húsvétkor pl. bután fog mutatni a polcon. :)


De most láttam a neten olyan figurákat is, ami a gyerek kéz- és lábnyomából készült. Persze ehhez is kell neki egy kis segítség. :)

[link]

2016. dec. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek általában rajzoltak valamit.
2016. dec. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én 3 éves lányom só-liszt gyurmás kézlenyomatot csinált a nagyszülőknek és a keresztszüleinek.
2016. dec. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
rajzoljon, ha azt még nem tud, akkor vegyél egy ünnepi karácsonyos nyomda szettet (vagy bármilyen nyomdát) és koncepciózusan nyomdázzatok - nyomsz egy virágot, fölé egy pillangót mintha szállna rá a virágra, mellé egy királylányt, aki egy lufit fog a réten...nálunk ebből a 4 figurából áll a nyomdaszett, és látod, egy 2 éves is tud "komplett rajzot készíteni" vele :) a kézlenyomat is jó ötlet
2016. dec. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#3-assal egyetertek :) Nekem 2 eves ikreim vannak es pont tegnap este csinaltunk so-liszt gyurmabol kez- es labnyomatot a nagyszuloknek :) Gipszbol is lehet, vagy porcelan gyurmabol, de az macerasabb. Egybekent szerintem ez jo otlet :) Tavaly szerkesztett naptarat kaptak a nagyszulok, amiben a gyerkocok kepei voltak :)
2016. dec. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!