Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti elmennétek a barátaitokkal...

Ti elmennétek a barátaitokkal 2 éjszakára úgy, hogy a 1,5 és 5 éves gyerekeiteket a párotokra hagyjátok?

Figyelt kérdés
2016. dec. 20. 19:19
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Nekem is a család a fontosabb nyilván. Nem is értem ez hogy merülhet fel 2 éjszaka miatt. Ha hetente lenne ilyen akkor ok, de pár évente sem fér bele?


Nem bulizás meg ivás lenne, hanem horgászni mennénk.


Igen, én az apa vagyok egyébként.

2016. dec. 21. 08:35
 22/33 anonim ***** válasza:
62%

16-os vagyok.

Nem latok ebben semmi problemat. En tamogatom a neha kulon programot.

Ferjemet Somogybabod buvoli le evi egy hetre;)

Harom gyerek van.

2016. dec. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
71%
Azért mert egy szülő szökőévente egyszer máshol tölt el egy-két éjszakát, azt jelenti hogy a barátai fontosabbak mint a családja?ez milyen logika mégis?
2016. dec. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
33%

Az én férjem biztos nem menne el. 1-1 esti sörözés a haverokkal belefér, de 2 éjszakára fel se merül hogy elmenjen a haverokkal. Akkor már inkább családilag megyünk valahova vagy kettesben. Szerintem két gyerekkel már nem kellene haverokkal több éjszakára elmenni.

De ha neked erre van igényed és a feleséged szerint ok és nem havonta mész akkor hajrá!

2016. dec. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem kell választanom, belefér a családi közös kikapcsolódás és már eljárunk újra kettesben is a feleségemmel. Nem ezek helyett mennék a haverokkal, hanem ezek mellett.
2016. dec. 21. 09:55
 26/33 anonim ***** válasza:
50%

Minden a kapcsolaton múlik.

Nekünk a legkisebb gyerekünk nem volt még két éves, amikor dolgozni kezdtem heti két este.

Fél 5-re hazaért a férjem a munkából, én meg elmentem és 10-fél 11-re értem csak haza. A három kisgyerek egész esti programját (etetés, fürdetés, fektetés, mese stb.) egyedül csinálta. Mi mindent megosztunk (a szoptatást leszámítva), mindent ugyanolyan jól tud a férjem is, a beteg gyerek ápolását is. Nagyon apásak is, az egyik olyan, ha éjjel felriad, akkor a férjem tudja megvigasztalni, őt követeli első sorban, nem engem.


Szóval én el tudnék menni, ha akarnék.

Az más kérdés, hogy én inkább a férjemmel kettesben mennék, és mentem is.


Nálunk még a szoptatás sem volt probléma, mert a másfél évest még én is szoptattam, de tudta ő, hogy a nagyinál nincs szopi, azt csak tőlem kaphat, így három napig nem szopizott, amikor elutaztunk, és amikor visszajöttünk, akkor megint, ez nem volt gond.

Előtte is aludt már egy éjszakát a nagyinál, és ott máshogy alszik el, a gyerekek nagyon rugalmasak, értik és tudják, hogy kitől mit kaphatnak, illetve hogy melyik helyen mi a szokás...


Tehát ha a kapcsolat megfelelő gyerek és apuka között, illetve apuka nem bánja, és neked is ez a vágyad, ez kapcsolna ki, akkor simán.

2016. dec. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
46%

Jajj, most látom, hogy apuka kérdezi. :)


Akkor kiegészíteném:

A férjem sokszor épp azért nem megy el, mert nem akarja, hogy az (idő közben négy gyerek) terhét egyedül viseljem. Tudja, hogy nehéz négy kicsivel egyedül, így inkább én szoktam noszogatni, hogy menjen.

És bár ritkán, de elmegy, ő inkább túrázni szeret.


Mindig az aktuális erőnléttől függ ez.

Meg sokszor sajnálja, hogy épp hétvégén kéne elmennie, amikor együtt tölthetné az időt a gyerekekkel, és akkor olyan, mintha két hétig alig találkozna velük, mert a hétköznap esték azért kevés értékes együttlétnek adnak helyet.

2016. dec. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
57%

Amikor még azt hittem, hogy az asszony akar elmenni, akkor is azon a véleményen voltam, hogy menjen nyugodtan.

Most, hogy már tudom, hogy az apa vagy, változatlanul ez a véleményem, különösen annak tükrében, hogy a feleséged is támogat ebben.

Menj csak el nyugodtan, érezd jól magad, fogjál sok halat és nyugodj meg, semmi baja nem lesz a családnak!:)

2016. dec. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
37%
Igazából őszintén nem értem, miért tetted itt fel ezt a kérdést... ez olyan dolog, amit nektek kell megbeszélni. Ha belefér belefér, ha nem, nem. Én nem örülnék neki, ha a párom két éjszakára elmenne, hosszúnak érezném a hiányát és a kislányunknak is nagyon hiányozna. De ő nem is ez a fajta, nem járkál el. Nektek kell tudni, hogy nálatok ez oké-e.
2016. dec. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
58%
Semmivel nem rosszabb az a ferj, aki evi egyszer-ketszer elmegy baratokkal.
2016. dec. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!