Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tapasztalt más hasonlót:...

Tapasztalt más hasonlót: rémálom a pelenkázás, de csak a pelenkázón?

Figyelt kérdés

16 hónaposomat tegnap óta nem tudom felrakni a pelenkázóra, mert rögtön áll fel, mászik vissza a nyakamba sírva, mintha félne. Ha lerakom a földre, viszonylag ellenkezés nélkül hagyja magát (ficereg, de mosolyogva).


Nem volt semmi negatív élmény. Nem esett le. Majdnem se. Elképzelni nem tudom, hogy mi rémíti meg, semmi se változott.

Nyilván nem erőltetetem, de jó lenne rájönni, mi lehet a baj.


Más volt így?

Egyébként az apjának reggel hagyta, hogy ott tegye tisztába, nekem már ugye tegnap se.


2017. jan. 6. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Hát annyira egyszerű! Akkor ne pelenkázd a pelenkázón :)

Én a kislányomat 3 hónapos kora óta nem tudom a pelenkázón pelenkázni.. Nem is tudom minek vettünk :) Már akkor le akart róla tekeredni:)

2017. jan. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ez a kérdés. Hanem hogy egyik napról a másikra vajon mitől félhet.
2017. jan. 6. 15:07
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

Akkor pelenkazd a foldon.

Egyebkent sem normalis egy 16 honapost pelenkazoasztalra rakni.

2017. jan. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már miért ne lenne normális?
2017. jan. 6. 16:02
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Az én másfél éves fiamat csak a pelenkázón tudom tisztába rakni, mert bárhol máshol elpördül, nyúlkál, kakit ken stb. Nem tudok elég gyors lenni és le se lehet foglalni, mert ha tudja, hogy nincs körbekerítve, azonnal pördül, fordul, vagy épp le se tudom rakni.
2017. jan. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyjából fél évesen történik az első szeparációs szorongás, majd kb másfél év körül a második. Mindegyik eset csak 2-3 hónapon át marad fenn. Olvass utána neten. Ez gyakran egyik napról a másikra jelenik meg, és pár hónapig fennáll.


Természetes jelenség.


(Persze távból, látatlanban nem tudhatom, hogy van-e esetleg ezen felül valami problémája.)

2017. jan. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

2 hónapja tombol nálunk a szepa második felvonása, de ez valami más. Most este az apjának is felugrott a pelenkázóról.

Nekem nem gond a földön pelenkázni, ha csak az működik, de jó lenne kitalálni, mi rémíti meg.

A magastól más helyzetben nem fél. Imád hintázni is.

2017. jan. 6. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!