Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Masnak is "remalom" a pelenkaz...

Masnak is "remalom" a pelenkazas? Hogy nyugtassam le?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6,5 honapos, orokmozgo, allandoan jar keze-laba, forgolodik, ficankol. Ennek nagyon orulok, de a pelenkazas igy nagyon nehez, mert mindig elfordul, izeg-mozog, sehogy sem birja ki nyugodtan azt a par masodpercet. Erosen lefogni nem akarom, de igy egyszeruen lehetetlen ratenni a pelust, neha 10 percig szorakozok vele, mig vegul sikerul. Van otletetek mivel nyugtassam le ilyenkor?
2008. dec. 9. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csapj egy kicsit a fenekére,egy darabig használ!Ne fájdalmasat,cak úgy hogy meglepődjön.Vagy adj Neki valami érdekeset a kezébe PL:telefont.Az enyém is így tett tönkre 2 db-t.Olyan mintha polipot szuszakolnál egy szatyorba mi?
2008. dec. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

KOszi a gyors valaszt! Jo ez a polipos hasonlat. :))

Probaltam mar jatekot adni a kezebe, de amikor leejti, vagy eldobja, akkor meg azutan vetodik, es kezdodik a forgolodas elorol... :P

2008. dec. 9. 17:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
NEM KELL a játék,ezért írtam telefont,vagy a távirányító is jó.Az érdekesebb mert Anyáék sosem akarják odaadni!
2008. dec. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is hasonlóan vagyunk,de még csak 4,5 hónapos,nekem pont a Micimackóék vannak a feje fölött a falon ahol pelenkázom,és nem tudok olyan gyorsan mozogni ahogy ő forog.Annyiban van szerencsém,hogy ha énekelek arra mindig figyel,így addig is nyugton van,de amúgy sokszor az is használ ha erősebben rászólok.
2008. dec. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ahogy fejlődött minden hónapban más trükköt dobtam be...ha valaki látott volna kivülről, úgy hogy nem tudja mit csinálok, már csini kis kényszerzubbonyban ülnék vhol:)))

Röfögtem, kattogtam a nyelvemmel, nyújtogattam mindenfelé a nyelvem, berregtem, brümmögtem stb..ez kb.6 hós koráig kitartott:))

Aztán mindig olyan érdekességeket kerestem, amiket biztos nem látott egész nap.

És a pelenkázó felett lévő zsiráfot sürgősen leszereltem, mert folyton arra akart gurulni:)

Most 1 éves múlt, már mondókázunk énekelünk neki (csak az köti le amiben egymás után ismétlődik ugyanaz a szó..hej duna duna duna, szól a duda duda duda pest buda buda buda stb:)))

2008. dec. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
éneklés, mondóka és az elterelő fali mintákat eltenni. Kezébe valami olyat amit nem tud eldobni. Pl a kezére szalagot kötni csak addig
2008. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszi szepen mindenkinek, tok jokat irtatok. Akkor majd kiprobalom a szoismetlos mondokakat, szalagot a kezere, taviranyitot, telefont, stb... :))
2008. dec. 9. 21:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi már 2 hónapja a földön cserélünk pelust. A pelenkázót nem is használom, mert nem győztem a kufirckodó lánykám után kapkodni. Minden leesett, mert lerúgta. Azóta nézegeti a szekrény fiókjait, az ágy kárpitját. Nyugodtan kibirom törölni a popsiját, bekrémezhetem, ráadhatom a rugit, inget, zoknit, stb.

Üdv. 9 hónapos lányka anyuja

2008. dec. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hat igen, ha egyik javasolt modszer sem fog bevalni, akkor nekunk is marad a foldon pelenkazas, mert nalunk is minden repul, ami a pelenkazon van, beleertve a popsitorlot, koszos es tiszta pelust egyarant. :)
2008. dec. 10. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!