Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyszerűen rémálom az éjszaka....

Egyszerűen rémálom az éjszaka. mit tegyek?

Figyelt kérdés

15 hónapos kisfiam már vagy két hete játssza azt, hogy felébred az éjszaka közepén, és ordít. De mint a sakál. Cumizik, de kidobja azt is a kiságyból. Foga nem jön, nem éhes, nem pisilt be stb. Napközben alszik 2 órát kb. Most is üvölt, már nem tudom, mit csináljak. Már öklendezett is az előbb.

Egy szobában vagyunk, párom nincs. Én kikészülök a folyamatos ordítástól... ha kiveszem a kiságyból, az sem jó.

Mit tegyek??? Köszi előre is, ha van valami jó tippetek.


2016. jan. 7. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Nekem sincs párom. .Az én lányom 14 hónapos és ugyanezt csinálja..én úgy gondolom begorcsol a lábfej olyankor sokszor..mert ha visszafeszitem simogatom abbahagyja.Amugy ő velem alszik..attól jobban megnyugszik.
2016. jan. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Aludtunk együtt, de már visszaszokott a saját ágyába (kényelmetlen volt mindkettőnknek az együttalvás már).

Amúgy érdekes, amíg most elmentem zuhanyozni, egy mukkja sem volt. Bejöttem és megint ordított pár percig. Most úgy tűnik, elalszik.

Valószínűleg hiszti az egész... :/ de hogy majdnem hányásig ordítson, ez azért már túlzás, hisztikorszak ide vagy oda!

Nagyon sajnálom szegénykémet, de egyszerűen már nincs erőm, energiám, hogy ezt hallgassam, kivannak az idegeim.

2016. jan. 7. 23:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Én kezdetektől éjszakáztam vele, ugyanez volt nálunk is, csak sokkal hosszabb időszakon át. Szóval teljesen megértem, ha kivagy, sőt. Mondjuk én sejtettem, hogy a fiamnak fáj valamije, de hiába vizsgálgatták nem találtak semmit,így fogták a fogzásra. Persze folyton "fogzott". Mondjuk nálunk meglett a probléma, 2 év után, hála annak, hogy magánorvoshoz kezdtem vele járni. Viszont ha nálatok csak most jött elő, lehet, hogy csak átmeneti lesz.

Akár rosszat is álmodhat, valami kicsit megviselte mostanában...foga is lehet úton attól, hogy nem látszik. Sajnos nehéz ezeket kitalálni.

2016. jan. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az a furcsa, hogy napközbeni alvásnál nem csinálja ezt, mármint nem dobálja el a cumiját dühösen, nem ébred fel, miközben alszik, most is már másfél órája húzza lóbőrt egy mukk nélkül. :)

de éjjel... én arra fogom egyébként, hogy hisztis. hiába álmos, nem akar aludni, mert ha kiveszem, akkor játszana, de persze 5 perc után már a kiságyon kívül is üvölt, mert álmos. aztán az ágyba visszatéve még tovább. ja igen, mert ez úgy van egyébként, hogy lefekszik 9 körül, 11-12 körül ébred, és nem akar visszaaludni. reggel meg soká ébredünk. ma is fél tízkor... nehéz így, igazából nincs ami motivál, hogy felkeljek (sehol sincs munka, pedig amíg jártam, és ő bölcsis volt, nagyon szépen beállt a napirend).

köszi hogy kipanaszkodhattam magam :( mindenkinek kitartást.


jobbulást a gyerekeknek!

2016. jan. 8. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!