Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Orrfolyással még vihetem oviba?

Orrfolyással még vihetem oviba?

Figyelt kérdés

Sárga orrváladeka van a fiamnak.

Kezelve van.

Ezen kívül szerencsére semmi baja.

Ettől még mehet oviba?


2017. jan. 8. 10:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%
Lehet hogy az a sárga takony az erős immunrendszerű gyerekednél megáll az egyszerű orrfolyásnál, majd pedig lebetegszik mellette 2 másik. Ha beveszik, vidd.
2017. jan. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2017. jan. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
39%
Vidd orvoshoz, és kérj papírt: " Egészséges, közösségbe mehet" nálunk ez kötelező.
2017. jan. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Csak kérdeztem nem kell leharapni a fejemet egyből.
2017. jan. 8. 10:31
 5/23 anonim ***** válasza:
44%

Nem haraptuk le. De amikor felmerült benned, hogy kérdést írj ki, szerintem Te is tudtad, hogy nem kellene. Mivel van kezelve?

Gondolom, egyszeri szülői igazolással engednéd. A gyereknek is az a jobb, ha ilyenkor nincs oviban.

2017. jan. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%
Én nem vinném, mert az oviban úgysem fújják ki fél óránként az orrát, s egyrészt komolyabb baja is lehet ettől, másrészt nem is érzi így jól magát, s harmadrészt, de nem utolsósorban megfertőzi a többi gyereket.
2017. jan. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Színes orrfolyas fertőzésre utal, nem fogják bevenni
2017. jan. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk az óvónők nem értették, hogy miért nem akarom vinni sarga orrfolyással oviba a gyereket. Azt mondták, hogy természetes, amíg nem lázas és nem köhög csúnyán (egy kis köhögés nem számít), vigyük nyugodtan. Mi azért itthon tartjuk, mert van, aki vigyázzon rá, de áttetsző orrfolyással, ha más baja tényleg nincs, tehát apró köhögés, rekedtség sem, elvisszük.
2017. jan. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon sokan viszik sárgával is. Nàlunk szerencsére az ovi be sem veszi, vagy azonnal hazaküldi a taknyos gyereket, a többi védelmében
2017. jan. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Acc nasal, nasivin,calcimusc,fenistil csepp,grapefruitmag csepp,flavonoid lekvár,c vitamin és napi 3x inhalal sóoldattal.
2017. jan. 8. 11:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!