Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miben változott a sexuális...

Miben változott a sexuális életetek mióta gyermek van?

Figyelt kérdés
Azért írok ide mert gondoltam több sorstárssal találkozom mint más témaköröknél..Szóval a kérdésem hogy változott e a sex mennyisége, minősége??Partner hozzáállása?? Nálunk nagyon lecsökkent..kb havonta egyszer sexelünk..Én mással sem kívánnám..Egyszerűen fáradtak vagyunk mióta meg van a Lánykánk..Kicsit aggaszt, mert állítólag ez az alapköve mindennek..Köztünk ez nem okoz konfliktust, valahogy mindig egyszerre kívánjuk meg a másikat, szóval nincs vissza utasítás..de ez havi egyszer van csak..
2017. jan. 12. 23:19
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
#18 valószínűleg szerencsések is vagytok, de biztos jól is csináltok dolgokat. Szerintem láttatlanban az lehet a kulcs, hogy a férjének egy nem nagyon kiszipojozó melója van, te még eltudod látni úgy a minden mást, hogy tényleg tiszta legyen az a három óra és nem oda is még belógó minden, stressz kifizetettlen számlák ezer más. Én csak próbálom megérteni hogy lehet ezt így azért kérdezek. Én iszonyat kimerült tudok lenni, olyankor sem fizikai sem lelki erőm sok, van hogy életkedvem is alig hogy tudom ez mókuskerék megy tovább és alig kis tisztáson.
2017. jan. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
28%
Utolsó szó: tisztások. Android sem ismeri ezt :)
2017. jan. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
#19 baráti kapcsolatok segíthetnek itt. De persze az is energia azokat ápolni. Még meg kell bízni bennük de akinek nincs gyereke annak érdekes ez pár órára, akinek még van ott még kibírják rutinból :)
2017. jan. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
PErsze, most már csak éjszaka csináljuk.
2017. jan. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
35%

Nálunk 2 gyerkőc van (3 éves, 11 hónapos). Az első császárral született, az ő születése után viszonylag hamar rendeződőtt a szex. A második viszont vákummal született, hetekig ülni nem tudtam, a gondolatra is majdnem sikítottam, hogy a férjemet a lábam közé engedjem. Próbálkoztunk, de nagyon fájt, benne meg volt annyi tapintat, hogy nem erőltette. Plusz a szoptatás miatt 0 volt a libidóm.

Mostanra a kicsi is alszik éjszaka, a szoptatás is ritkult, jobban is kívánom. Mondjuk most sem vagyunk lepedőakrobaták, de heti 2 szex van azért.

2017. jan. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
74%
Ritkább lett lényegesen. A nem alvó gyerekek, a szoptatás miatti libidócsökkenés meghatározza a dolgokat. A minőség szerencsére nem romlott, sőt, mivel ritkán jutunk hozzá, jobb is sokszor.
2017. jan. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
15%

Ötös, mi mikor melóztunk napi nyolc orát, a napi ketto átlagban megvolt a kiscsaj elött...

Kérdezo, a gyerek (egy éves) nyolckor legkésöbb alszik - akár a tej, reggelig -, utána meg van idonk egymásra :), söt, néha a párom teper még le egy menetre elalvás elött. Maximum kicsit fáradtabbak leszunk másnap - akkor nekünk is fellövik a pizsit, mikor Pöttömnek -, de megőrülünk egymás nélkül :)

2017. jan. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Császárral szültem, szóval én nem féltem a szextől, de a szoptatás miatt kb. 0 volt a libidóm. A férjem ezt megértette, őszintén meg szoktuk beszélni ezeket, úgyhogy türelmes volt. Néha kezdeményezett, akkor nem utasítottam el, közben többnyire megjött a kedvem nekem is, csak belekezdeni nem bírtam valahogy. De nagyon ritka volt, szerintem havi 1, nagyon max 2.


Akkor változott először, mikor a lányom olyan 11 hónapos körül volt, és már napközben nem igazán szopizott, csak reggel, este meg éjjel. Akkortájt kezdtem érezni, hogy visszatér a hangulatom, néha magamtól is kívántam a szexet. Utána volt megint egy kicsit ritkább időszak, de annyira már nem volt vészes, mint előtte. Most másfél éves a gyerek, na most érzem, hogy visszatérnek a dolgok a régi kerékvágásba. Azelőtt 2-3 naponta voltunk együtt, kb szerintem most is. Majdnem mindig este, gyerek 8 körül lefektetve, általában 10-ig ilyenkor nyugi van, úgyhogy ebben a 2 órában "intézzük". Sajna nem egy jó alvó, de alkalmazkodtunk ehhez, amennyire lehet. Ami érdekes, hogy mostanság azt érzem, akarnám gyakrabban is, csak van, hogy nincs itthon a férjem, mert 24 órában dolgozik, vagy nekem kell melóznom (gyerek mellől itthonról dolgozom), ő meg bealszik, mire végzek. A lányunk van, hogy pont ébred, mikor a lényegre térnénk. Szóval néha nem jön össze annak ellenére sem, hogy kedv az lenne, de ez ilyen.

2017. jan. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nem szabad hagyni ellankadni a szexuális életet. A heti 1-2 azért legyen meg. Ettől vagytok házastársak és nem szobatarsak/testvérek. Nálunk,mikor észbe kapok h hu már több mint 1 hete volt,akkor fogom és leteperem a férjem..."evés közben megjön az étvágy :)" nálunk a heti 2-nek meg kell lenni. Persze,mi is fáradtak vagyunk,de ez kell. És mindjárt kevesebbet veszekszünk :)

9 éve vagyunk együtt,3 gyerek van

2017. jan. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!