Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánstól (ssri)...

Antidepresszánstól (ssri) kinek hogy változott a sexuális élete?

Figyelt kérdés
Fizikai és "kémiai" téren egyaránt. Olvastam egy páciens elkeseredett írását hogy szinte impotens lett a gyógyszer(zoloft) abbahagyása ellenére is. Még egy sexy nő sem indítja be, mintha az agyát elvágták volna a péniszétől. Persze ő tudja, érzi hogy nem lelki okból hanem a tabletta ölte ki az érzéseit. Én citapramot szedek 2 hete, de ezekután leállok. Inkább legyek idegbeteg, mint impotens.

2012. júl. 19. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Az antidepresszáns nem okoz impotenciát. Annyit tesz, hogy nehezebben izgulsz, és lassabban élvezel. Viszont a gyógyszer abbahagyása ( természetesen gyógyulás esetén, orvosi javaslatra) után duplán visszakapod, amit elvett tőled. Magam is Zoloftos voltam, átéltem. Ha valaki a Zoloft elhagyása után úgy érzi, hogy impotens, az előtte sem volt kandúr, vagy nem is gyógyult meg. Úgyhogy nyugodtan szedd a gyógyszeredet, hogy rendbe jöjjön az agyad. A minden öröm forrása. Mert a nélkül meg nulla lesz az életed.
2012. júl. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!