Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Influenza után, mikor mehet...

Influenza után, mikor mehet kislányom iskolába?

Figyelt kérdés
3 nap brutál láz, köhögés, ma láztalan, holnap itthon lesz még. Vajon vigyem szerdán? Meg tudom oldani, de ő menne, elsős.

2017. jan. 16. 16:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem a kérdést miután orvosi igazolás kell a hiányzásról....a doki meg tudni fogja
2017. jan. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Telefonáltam, azt mondta felesleges betegen berángatni, amúgysem kapna semmit. Csak tüneti ketelés. Az igazolásért a férjem szokott beugrani, rám van bízva mikor megy, csak nem tudom eldönteni még.
2017. jan. 16. 16:16
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
2 láztalan (hőemelkedése se legyen) nap után amennyiben az orvos szerint is egészséges mehetne.
2017. jan. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi. Elég jófej orvosunk van és látja, h megbizható vagyok, megírja az igazolást, ha mondom.
2017. jan. 16. 16:20
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az influenza nem gyógyul meg 3 nap alatt. A gyerek max meg volt fazva.
2017. jan. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondos egy orvos... És ha szövődményes? Honnan tudja látatlanban, hogy nincs tűdőgyulladása, ha "brutál láz és köhögés" van?!

Már a H1N1 hisztériánál is mondtam, hogy ez nem úgy megy, hogy megy a fiatal egészséges ember az utcán, összeesik és meghal H1N1-ben, hanem pont az ilyen felelőtlen orvosoknak köszönhető, hogyo elfajul a betegség addig, amíg már nem lehet a betegen segíteni.


Féreértés ne essék, én se tömném feleslegesen gyógyszerrel a gyereket, de annyit minimum elvárnék az orvostól, hogy személyesen ellenőrizze, hogy valóban nem súlyosabb a helyzet, mint látszik.

2017. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam, h full rendben van. Még azért nem pörög és köhög kicsit. Tuti az volt, részletes beszámolö után azt mondta a doki. Végülis mindegy, holnap meglátom.. köszi
2017. jan. 16. 16:45
 8/15 A kérdező kommentje:
Mondta, ha ma is lázas, vigyem be.. ha láztalan és látványra jól van, nem fáj semmije, csak nincs semmi.
2017. jan. 16. 16:47
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Felelőtlen szülő, felelőtlen orvos, a legjobb párosítás.
2017. jan. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Annyiszor megfogadtam, h nem írok többet erre az igen földhözragadt, félelemmel teli negatív oldalra. Most ez kellett, betartom ;)

Üdv és jó paráztatást!

2017. jan. 16. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!