Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek van tíz éves gyereke és...

Kinek van tíz éves gyereke és milyen a gyerek jelleme? Lent

Figyelt kérdés

Lehet, hogy fura a kérdés, úgyhogy megmagyaráznám :)

Írnom kell egy beadandó hosszú novellát, aminek főszereplőjéül egy 9-10 éves kisfiút választottam. Szeretném minél hitelesebben visszaadni a karaktert, de nekem nincs ilyen idős rokonom/ismerősöm.


Szóval az érdekelne leginkább, mi jellemző erre a korosztályra.

Mivel játszanak, mennyit játszanak, mennyire érettek, mennyire tudatosak, stb?


Köszi :)


2017. jan. 17. 11:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy száraz adatokra neten is rá tudnék keresni, de szerintem sokkal hitelesebb, meg értelmezhetőbb, ha szülőktől, testvérektől, stb olvashatom itt.
2017. jan. 17. 11:03
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Penteken lesz 10 eves.

Nyugodt,erzekeny termeszet.

Szeret olvasni,legozni,beszelgetni.

Mostanaban egyre tobbszor kezdemenyez o komoly temarol beszelgetest.peldaul osztalytarsak viselkedese.(karomkodas,verekedes,nem tanulas)

Ugy kifejti a dolgokat,hogy csak lesek.

Nagyon ertelmes,okos gyerek.

Szereti a modern dolgokat,mint a telefon,tablet,okos tv.szerencsem van vele,mert konnyu szabalyozni ezek hasznalataban.

Van egy 8 eves es egy 10 honapos teso.a picivel szivesen foglalkozik ha megkerem.a 8 evesnek segit a tanulasban,ha en eppen valamiert nem erek oda idoben ha hiv.

Boltba egyedul lemegy aprosagokert,szemetet leviszi,szobajaban rendet tart.

Ha valami konkret dolog erdekel kerdezz nyugodtan.

2017. jan. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sokat segítettél köszi!
2017. jan. 17. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!