Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehet a háttérben?

Mi lehet a háttérben?

Figyelt kérdés

Kezdem ott hogy 1 éves fiam hétfőn kapott kötelező oltást.

Kedd reggel lázas lett (38,1). A védőnő szerint az oltastol nem lehet hisz ez ismétlő injekció volt.

Csillapitottam neki és nem tért utána vissza.

Szerdán is egész nap laztalan volt.

Ma azaz csütörtökön késő du mértem neki 37,9-et ( ezek mind levont értékek már). Kedve jó és az étvágya is. Viszont várjuk a 4-ik fogát. Látszik h elkezdte áttörni az inyet de még nem jött át.

Észre vettem hogy időnként kidugja a nyelvét és úgy is hagyja jó 10-20 percekre. Dörzsöli az orrát és a szemét.

A hoemelkedes-lázon kívül nincs más tünet.

Aggodom nagyon.

Férjem szerint a fogzas okozza de én nem tudom. Elbagatelizzalni sem akarom.

A hétfői oltás mennyire jatszat közre erre?

Köszi a válaszokat!

Egy túl aggódó anyuka


2017. jan. 19. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Ne aggódj, a foga miatt lehet a hőemelkedés. Amíg nincs más tünet ne izgulj. És a lázat se kell azonnal gyógyszerezni csak ha nem érzi jól magát. Ha össze is szedett valamit akkor a láz csak segít. Én 39 alatt nem adok lázcsillapítót , ha elvan és játszik és nem bágyadt. Megjegyzem minden fogánál volt minimum hőemelkedése kisfiamnak.
2017. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De mekkora hoemelkedes tudható be még a fognak?


Illetve normális h a héten már másodjára szökik fel neki?

2017. jan. 19. 21:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Ami nekemm szőget ütött a történetedbe hogy kidugja a nyelvét 10-20 percekre?????
2017. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jaj ezt most nem úgy kell elképzelni mintha vmi debil lenne.....bocsi.

Inkabb ahhoz tudnám hasonlitani mint mikor nyújtogatjuk mi is a nyelvünket csak nem húzza be rögtön. De ez akkor fordul elő ha bújik a foga.

2017. jan. 19. 21:43
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem vagy nyugodt, akkor inkább vidd el az orvoshoz. Inkább 100x nézzenek hülyének, mint hogy egyszer nem viszed és nagyobb baj legyen belőle. Szerintem ne menj neki így a hétvégének.
2017. jan. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elvittem dokihoz szerencsére nem talált nála semmit.

Lehet tényleg a foga rosszakodik?

2017. jan. 20. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!