Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 évesnek fogszabályzó?! Nem...

7 évesnek fogszabályzó?! Nem csak akkor szoktak adni, ha már a maradó fogak kijöttek?

Figyelt kérdés
7 éves a fiam,voltak iskolafogászaton és fogszabályzót javasolnak,ez van beirva. Én nem látom,hogy csúnyán állnának a fogai, nyilván még most váltja, én úgy tudtam, hogy a maradó fogak kijötte után szoktak szabályozni, vagy nem?
2017. jan. 27. 22:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem a fogorvosom azt mondta, hogy nem kell a teljes fogváltást megvárni. Sok olyan probléma van, ami hamarabb hatékonyabban orvosolható.
2017. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
10-esnek! Írtam én valahol azt,hogy én tudom,hogy nem kell neki fogszabályzó?! De szeretem,mikor egyesek rögtön letámadják,kioktatják az embert,holott csak a kérdésemre kellene válaszolni!
2017. jan. 30. 15:52
 13/13 anonim ***** válasza:
35%
nekem későn vették észre mi is van és sokkal tovább tartott rendbe hozni a fogamat fogváltás után, mert azokat nehezebb kezelni(lévén az nem mozog olyan könnyedén) és ezt a későbbi fogdokim mondta aki lehülyézte az iskolai fogorvost amiért későn szólt. Szóval nem egyáltalán nem korai sőőt megóvod egy nagy tortúrától. ha fogváltás előtt már szabályozzák ugyanis akkor a későbbi fog már rendesen fog előbukkanni.
2017. febr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!