Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-3 éveseteket hogyan öltöztet...

2-3 éveseteket hogyan öltöztetitek, ha kimentek az udvarra?

Figyelt kérdés
Most hogy enyhébb az idő, mit adtok rá?
2017. febr. 4. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem van egy 2,5évesem.

Nadrág, hosdzú ujjú body, vékonyabb hosszú ujjú felső és egy melegebb. Erre pedig egy kezeslábas. Csizma, sapka, sál.

Az aláöltöztetés attól függ, hogy milyen vastag a kezeslábas. Nekem közepes.

2017. febr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Harisnya, bélelt esőnadrág, trikó, hosszú ujjú póló, télikabát, csizma, sál, sapka.
2017. febr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én adok rá pamuttrikot is néha a hosszu ujjú body alá, de kb ugy, mint első, csak kezeslábas nélkul.

Ebben az időben azon bizonytalanodtam el, hogy kell e harisnya pl vastagabb kordbarsony gatyo alá

2017. febr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hosszú ujjú body,rá egy pulcsi,alul harisnya,vagy térdzokni és nadrág és erre overál,mert latyakos minden és inkább azt koszolja csak össze.Plusz csizma,sapka,sál,kesztyű.
2017. febr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3 éves lányomon ma bélelt kordnadrág, body, kötött pulcsi, kabát, zokni, csizma, sapka, sál volt. Tegnap overálnadrág, body, vékonyabb pulcsi, kabát, sapka, sál, zokni, csizma (tegnap saraztunk, ezért volt overál).
2017. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2.5 éves, trikó-póló-pulcsi-vékony télikabát, legging és bélelt naci.
2017. febr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez gyerektől is függ. Baràtnőm kislánya fázós. Ő mêg bent is pulcsit hord. A fiam meg elszaladgàl egy pólóban.

H.ujjú body, árltlagos pulcsi vagy h.ujjú póló, közepesen vastag kabát, harisnya, overállnadrág, de az sem a vastag, bêlelt bakancs.

1 éves

2017. febr. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, sapka és egy körsàl a kabi alà lemaradt.
2017. febr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!