Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális ha egy 4 éves gyerek...

Normális ha egy 4 éves gyerek minden nap eszik édességet és csak szörpöt hajlandó inni? Okozhat ez ájulást?

Figyelt kérdés
Se zöldséget, se gyümölcsöt nem hajlandò enni, sôt sokszor láttam hogy belekortyol a szülei kávéjába.

2017. febr. 5. 19:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
44%
Természetesen nem normális ! Külön-külön sem az, amit leírtál, de együtt pláne nem. Kár, hogy ilyenért nem lehet feljelenteni az idióta szülőket.
2017. febr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
68%

4 évesen ovis. Tehát Te pontosan tudod h ott mit eszik, iszik?!

Egyébként nem zavartak haza, miután kívülállóként ( gyerektelenül) megmondod nekik h hogy neveljék a gyereküket???

Akkor igen toleránsak!!!

2017. febr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is az jutott eszembe, hogy valószínű oviba jár, tehát ott is eszik minimum 3-szor, max. 5-ször. Ott vizet adnak inni napközben, reggelire van más. Gyümölcs van és főtt étel, pékáru. A szülők rosszul csinálják, de nem szólhatsz bele.
2017. febr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Velük lakok már lassan két hónapja, szóval tudom mit beszélek...az oviban is gondok vannak vele, 10 kajából 9et nem eszik meg. Nagyon sok probléma van vele, így 1 órakor haza hozzák.
2017. febr. 6. 07:32
 15/26 A kérdező kommentje:
Tegnap egész nap csokit meg chipset evett, este ejájult...kihívtam neki az ügyeletet, plusz fizettem a gyógyszereit. Ma reggel mintha mise történt volna, még csak fél órája ébredt fel, de már megevett 2 táblás csokit.
2017. febr. 6. 07:39
 16/26 anonim ***** válasza:
63%

Ez azért történhet meg kérdező, mert itt is még téged szidnak. Amikor csak jót akarsz a gyereknek. Ez nem olyan kérdés, amiben vitatkozni lehet a nevelést illetően. Ez egyértelmű, hogy nagyon nagy gondok vannak.

De látod. Aki szerint ez gond, az le lett pontozva. És az az általános vélemény, hogy mindenki úgy neveli a gyerekét, ahogy akarja.

Persze máskor meg azt kérik számon, hogy hogy hallhatott meg a fényevő pár gyereke, miért nem segített senki. Ilyenek az emberek. Csak szidni lehessen.

2017. febr. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, feltűnt-e, de mindenkit lepontozott. Szerinted mit csinálhat, úgy mégis? Én is azt írtam, hogy rosszul csinálják a szülők, de az ő gyerekük, nem a kérdezőé. Szólt, leugatták, ennyit tehet. Gondolatolvasó meg mem vagyok, hpgy tudjam, velük él és az oviban is félnapot van. Ha csepegteti az infót, csak találgatni tudunk. További kellemes lepontozást. :)
2017. febr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
90%
17: Az esetek 95%-ban nem a kérdező pontozza le a válaszokat. Hanem olyan, aki többnyire nem is válaszol ide, csak nyomkodja a pirosat mindenkire...
2017. febr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
Semmi kozod hozza.
2017. febr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
50%
Olvass be nekik es koltozz el! En sem tudnam ezt nezni:/
2017. febr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!