Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tudom a fiam öltözködés...

Hogyan tudom a fiam öltözködését irányítani, mert sokszor annyira makacs, inkább a lányos színek, ruhák tetszenek neki? Annyira nem tetszik a mai "szépfiú" divat.

Figyelt kérdés
Mindig elmondom neki, hogy ez a ruha jó áll, a másik nem jól áll, de a fiamnak az kell, amit a többiek a suliban hordanak. Neki olyan ruha kell, más nem jó. Nem akar lemaradni tőlük. Csak hogy ez a mai öltözködés kiborít teljesen, annyira b..is!
2017. febr. 8. 08:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%

Mit foglalkozol már vele, hogy milyen ruhát vesz fel?


Az öt éves lányomnak sem tudom megmondani, hogy épp mit vegyen fel, mert biztosan nem fog tetszeni. Megmondta, hogy neki van ízlése, és úgy öltözködik, ahogy szeret.

2017. febr. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%
Lehetsz a szemében szaranya és egyszerűen nem veszed meg, ami nem tetszik.
2017. febr. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Neked mi a szepfiu divat? Pink, ciklamen?
2017. febr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
Egyrészt korlátozhatod, mert megvan hozzá a hatalmad. Másrészt viszont ez nagyon nagy hiba lenne, mert az öltözködés egész biztosan nem egy olyan téma, ami miatt érdemes tönkretenni a kapcsolatotokat. Ha támogatod, akkor több esély van arra is, hogy kinövi, de leginkább tényleg azt kéne felismerned, hogy ennek személyes döntésnek kéne lennie, amíg nem veszélyezteti az egészségét (tehát persze télen ne járjon rövidnadrágban).
2017. febr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

Neked semmi dilid nem volt kamaszkent/kiskamaszkent?

Nekem volt idoszakom,amikor csak nagymeretu polokat vtam hajlando felvenni,es zokni mindig volt a labamon...az ocsem evekig terepmintas es bandapolos cuccokban maszkalt..anya mindkettotol kivolt,de nem szolt bele az oltozkodesunkbe(nem is nagyon hagytuk volna)kinottuk mindketten..

2017. febr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

Ezen minden generáció keresztül megy: először gyerekként, aztán szülőként :-)


Ez van. Fogadd el, így fejezi ki önmagát.

2017. febr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
49%
Egyáltalán nem probléma. Tudok olyan fiúról, aki úgy fejezi ki önmagát, hogy lánynak öltözik, pedig 14 éves. Belül lánynak érzi magát.
2017. febr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
31%
Reménykedj, hogy nem lesz meleg.
2017. febr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

A "szépfiú" divat egyenlő a lányos öltözködéssel. Én már attól kibukok, hogy egy férfi rózsaszín inget vesz fel. Miért nem lehet kék, vagy fehér, vagy akármilyen?

A fiamnál látom, hogy a lányos színeket kedveli, de ez nem jó. Mi lesz vele felsőben? Ki fogják cikizni. A mostani sztreccsnadrágoktól egyszerűen rosszul vagyok, amiket a fiúk felvesznek.

2017. febr. 8. 10:10
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

Mivel mindenki ilyet hord, nem fogják cikizni.

Az pedig hogy neked nem tetszik... hát ez van. Nem egyezik az ízlésetek, van ilyen.

2017. febr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!