Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet gluténérzékenység?...

Lehet gluténérzékenység? Többi lent.

Figyelt kérdés
4-5naponta van székletem, nagyon székrekedéses vagyok. Az utóbbi 2évben kezdődött, majd erősödött a dolog, hogy sok mindentől rosszul érzem magam. Fáj a hasam. Mintha túl ettem volna magam. És érzem a bélmozgásom is. Gyakran hasmenéssel jár, persze nem annyira gyakran, főleg, hogy max 4-5naponta fodul elő az egészséges állapotában is a dolog.. Szerintetek mi állhat a háttérben? Előre is köszönöm. 16/L

2016. febr. 17. 00:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket nem lehet így megmondani, sokminden lehet. Vizsgáltasd ki magad vagy ha gluténre gyanakodsz, ne egyél glutént egy ideig. Szerintem nem nehéz, én pár éve simán elhagytam, s az addig kenyérfüggő párom is. De hogy az-e, azt tényleg nem lehet kitalálni abból, hogy fáj a hasad és hasmenésed van...
2016. febr. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem gluténérzékenységre gyanakodnék ilyen tünetekkel, mielőbb vizsgáltasd ki magad. ( parazita, ibs, diverticulosis, de lehet akár pajzsmirigyprobléma és sok más is)
2016. febr. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Létezik otthoni teszt:


[link]

2016. ápr. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!