Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más hogyan csinálja, hogy...

Más hogyan csinálja, hogy orvosi váróban, vagy buszon csendben, nyugton tud ülni, maradni a gyermeke?

Figyelt kérdés

Olyan rossz így, hogy mindenki a száját húzza és botránkozik körülöttünk, van már olyan is, hogy csak a jelenlevők miatt szólok rá, mert én már úgy belefáradtam pl buszon, hogy hol ülni akar, hol térdelni, hogy kilásson és sereg, forog, mint a ringlispíl, más meg az agyonhasznált kabátját félti(alig lehet persze elférni)

Orvosnál hiába a vadi új mesekönyv, neki rohangálnia kell, növényeket tépkedni és kipróbálni minden széket.


Úgy szeretnék pedig én is észrevétlen lenni, más

gyermeke meg csak tétován bambulva ücsörög, vagy fogva anya kezét, ácsorog.


Engem még ráadásul a botránkozö fejek is stresszelnek és tiszta ideg vagyok, mire vége leszállhatunk, vagy indulhatunk haza.


2017. febr. 16. 21:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%

Nem mondtad, hogy hány éves gyermekről van szó. Illetve nem mindenki ugyanolyan. Ezt megkell tanulni kezelni.

Az én nagyobb fiam áldott jó gyerek volt mindig is, most is 24 évesen szófogadó, egyszer sem lázadt ellenem.

Ott van a legkisebb, aki még csak 18, mégis egy igazi rosszcsont, vele minden sokkal nehezebb volt.

Ugyanúgy neveltem a kettőt, csak más személyiségek. :)

2017. febr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
62%
Sehogy. Még nem utaztam úgy vonaton, hogy ne rohangált/üvöltött/hisztizett volna egy gyerek. De ez van, ez a dolguk, szerintem azzal van gond, aki megbotránkozik.
2017. febr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
erosen fugg a szulo szemelyisegetol, a nevelestol es a gyerektol is.
2017. febr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
Adj neki valamit amivel lefoglalja magát
2017. febr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Kisgyermek. Azért nem írtam a korát, mert hasonlo korú gyermekeket látok szinte szoborként. Az én gyermekem mióta járni tud, ilyen hulrikán.

Először arra gondoltam, talán mert új hely és minden érdekes, de ha meg unná, akkir azért lenne ilyen.


Olyan rossz érzés, hogy ráadásul unszimpatikus emberek bocsánatáért esdekelhetek. Pl én alig bírom kinyögni a buszjegyet, hely nincs soha hogy a gyermekem mellé ülhetnék, de ingyen utaznak a semmi dolguk nyugdíjasok és a

gyermeknek is alig adnak helyet alinek úgy tudom kötelező lenne ülve utazni.de mindegy is, mert állni nem is tudna buszon.

2017. febr. 16. 21:53
 6/23 anonim ***** válasza:
56%
Én pl ha dokihoz megyünk, visszük az aktuális kedvenc autóját/5 éves/,de azért volt már olyan nálunk is, hogy pörgött ezerrel, hiába volt nálunk autó... Azon meg ne idegesítsd magad,ki mit szól/gondol, biztos velük is előfordult, vagy majd fog! Buszozásnál passzolok, mert a fiamat leköti ha nézelődik, szeret utazni.
2017. febr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Mármint az is zavar, hogy a nyugdíjasok utazási költsége is be van építve a bérlet buszjegy árába, szóval a dolgozó fizeti, de elfoglalják a helyet is és még pofákat is vágnak, mert hát az ő korukban biztos nem voltak ilyenek a gyerekek szerintük
2017. febr. 16. 22:00
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

Harom gyerekem van, az egyik meg csecsemo szoval rola meg nem tudom milyen lesz. De a masik ketto eg es fold. Az egyik a cukorpofa illedelmesen uldogelo mindekire ramosolygo es mindenben szofogado tipus. Vele siman varunk az orvosnal 4 orat is a legnagyobb nyugiban. (Eleg sokszor beteg igy van is idonk ezt gyakorolni sajnos). De tenyleg soha semmi ilyen gond nincs vele, se vasarlaskor, se kozlekedesnel, sehol.

A masik 2 percet nem bir, kb addig tart az ujdonsag varazsa. Na vele gyomoridegem van minden egyes kimozdulaskor es kb 10 evet oszulok. En tobb tonna kajaval, itallal, jatekkal probalom lefegyverezni, illetve mar 5 eves igy a telefonomat is elokapom, kepeket nezunk, autos, legos cuccokat, barmi. O raadasul visszaszol idegeneknek is, stb.

Pedig mindketto az enyem es ugyanugy nevelem.

Ne emeszd magad, de aterzem milyen ez, en is nagyon nehezen elem meg, hogy keptelen vagyok valami jo modszert talalni nala.

En mondjuk nem szoktam duhos lenni a tobbi emberre, csak hulla egonek erzem magunkat. 😨

2017. febr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
12%

Fogalmam sincs hogy csinálom,néha buszozunk,van hogy 1órás ut és soha nem hisztizett a lányom.

Avval hogy ki milyen pofát vág hozzá ne foglalkozz!

2017. febr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
54%

Szintén 2 gyermekes vagyok.

A lányom most 5 éves. Minden ilyesfajta borzalmat amit leírtál már átéltem.

A fiam 1,5 éves. Sokkal kevesebb " gond" van vele mint a lánykámmal.

A lányom a rendelőben csak csacsog, csacsog.... ( szerencsére már nem rohangál!)

A fuam meg ül a padon, maximum brümmög az autójával, vagy bámészkofik. De ennyi.

Ő ilyen kis " szobanövény" típus!


Ne aggódj ezen! Egyébként egy idő után leperegnek majd rólad a tekintetek, összesúgások stb!!! Kitartás😀

2017. febr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!