Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy másfél évesnek mennyi idő...

Egy másfél évesnek mennyi idő lehet megszokni egy változást? Valakinek tapasztalata van?

Figyelt kérdés
Költöztünk a héten és az amúgy nyugodt gyermekem teljesen kikelt magából, nagyon sokat is hisztizik, nyafog, tudom nehéz neki megértem és türelmesek vagyunk vele de egyrészt ez nem mindig könnyű ha a nap nagy részében a műsor megy, másrészt sajnálom, hogy ennyire megviselt. Szóval mikor lesz újra könnyebb? Tudom biztosan gyerekfüggő de napok? Hetek?
2017. febr. 19. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ez inkább hetek.

Törekedj arra, hogy az ő szobája, mielőbb kész legyen, lehetőleg legyen valami a régi szobából-ágya, ágynemű stb.

És a napirendetek is legyen a régi.

2017. febr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! A napirendre nagyon odafigyelek, hogy ne most boruljon. A szobájában minden a régi csak kb elveszlik benne minden mert jóval nagyobb. Összes játék is megvan, mondjuk amig azokkal játszunk addig nincs is gond, csak nem egész napos elfoglaltság, előbb-utóbb úgyis meg útjára. Csodát nem várok, hogy pont ugyanolyan legyen már holnap, mint pl egy hete de úgy szeretnék egy kis javulást látni már rajta.
2017. febr. 19. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
1,5 éves volt a lányunk, mikor költöztünk, kb egy nap alatt megszokta. Mondjuk nagyon sokat jártunk ide, mikor még a felújítás zajlott. A költözés napja kiborította, de aztán semmi nem volt. Azért hetekig szerintem nem fog tartani ☺
2017. febr. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is!

Mára mintha kicsit jobb lenne a helyzet szerencsére.

2017. febr. 20. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!