Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vigyem oviba vagy ne?

Vigyem oviba vagy ne?

Figyelt kérdés

Kisfiam február eleje óta itthon van. Köhögött,lázas volt. 3 antib. kúrán van túl.kb egy hete tünet mentes,elméletileg jól van. Viszont rá ment a fülére a sok nátha és most nem hall rendesen vele. Voltunk a hét elején orvosnál aki mondta h be van neki dugulva a füle. Illetve vettek mintát a torkából a hátracsorgó váladekból. Ennek az eredménye pénteken érkezik meg.


Az egyik dr szerint amúgy mehetne oviba a saját dokink szerint ne is vigyem majd csak ha jo idő lesz.(ő ilyen mindenkinek ezt mondja)ezen a héten még itthon tartottam h erősödjön.

Ma volt viszont a farsang arra be vittem. Szegény mintha kicserélték volna. Először kicsit meg volt szeppenve. Ezt az ovi hianynak.tudom.be mert imád járni és minden nap kérdezi h mikor megyünk. Utána kezdett oldódni és annyira jól érezte magát h öröm volt nézni.

Mikor eljöttünk kérdezte is h miért nem lehet maradni tovább. Tényleg nem lehetett mert farsang csak 11-ig tartott utána mindenki jött el.


Eddig úgy volt h majd csak március elején viszem oviba addig is erősödjön mert amúgy úgy jár h 2 hét ovi 2 hét itthon,vagy 3 nap ovi 3 hét itthon.

Szóval fogalmam sincs mit tegyek.

Látom rajta h hiányzik neki de mondja is. Viszont most legutóbb amit elkapott nagyon csúnya baci volt ,majdnem tüdőgyulladás volt. És ugye azt is kell néznem h a kis öccse is elkap tőle mindent sajnos.


Mit tehetnek? Dilemmazok.


2017. febr. 22. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Mondjuk en nem vittem volna be. Nincs meg az eredmenyetek.
2017. febr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Betegen miért akarod oviba vinni?
2017. febr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Maradjon otthon, pláne amíg nincs meg az eredményetek.
2017. febr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De most nincs semmi baja. Pénteken lesz eredmény. Addig persze nem viszem.
2017. febr. 22. 14:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad, hogy a nátha ráment a fülére és nem hall. Hátrafelé folyik valami. Most akkor tényleg semmi baja? Én a farsangra se vittem volna... Azért mert pillanatnyilag jól érzi magát, még nincs meggyógyulva.
2017. febr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy nem fertozott meg par gyereket?
2017. febr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem. Hát akkor még marad itthon.

Amúgy nem köhög nem folyik az orra.

2017. febr. 22. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!