Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Műtét előtt mennyivel ne...

Műtét előtt mennyivel ne vigyem oviba a gyereket?

Figyelt kérdés

7 éves, március 16.-án műtik a szemét. Altatásban, így nem végzik el, ha beteg. Arra gondoltam, márciusban már nem vinném, adnék neki valami multivitamint, meg c-vitamint.

De a húga ovis, a nővére sulis, így ha ők megbetegednek a közösségben, jó eséllyel ő is elkapja.

Fontos a műtét, mert pont emiatt nem ment suliba szeptemberben, hogy ne a suliból hiányozzon. Augusztusban pedig kiveszik a manduláit, és emiatt a szemműtétet nem lenne jó halasztani.

Ti mit tennétek a helyemben?


2015. jan. 4. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó ötlet, hogy márciusban már ne vidd oviba. A tesókkal beszéljétek meg, hogy nagyon fontos most hogy vigyázzanak a tesójukra, ne köhögjenek, tüsszögjenek rá.

Nálunk fül és orrmandula kivétel volt, majd sérvműtét. Mind a kettőnél 2,5 héttel előbb kivettem az oviból a kisfiamat.

2015. jan. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen szerintem is már márciusban ne menjen közösségbe!Én is a fiam orrmandula műtét előtt 2 héttel már nem vittem oviba!

tesóknak is magas dózisban c-vitamin és megmondani nekik,hogy amikor hazaérnek alapos kézmosás fertőtlenítővel plusz forró vízzel...sőőőt én az ovis hugit se vinném oviba!

2015. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! :-)
2015. jan. 4. 17:51
 4/6 anonim ***** válasza:
én max a mütét előtt 1-2 hétel nem viném oviba ,ha beteg lesz akkor ugy is beteg lesz ha nem megy oviba ,fiam garatmütéte előtt még járt iskolába,3napot utána hétvége és hétfön mütét .
2015. jan. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor 2 honapot fog hiányozni biztosan ennyit én biztos nem szeretném ,főképp hogy nagycsoportos .
2015. jan. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én eről egy orvost kérdeznék meg.
2015. jan. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!