Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves kislányom nem eszik...

2,5 éves kislányom nem eszik semmit! Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Nagyon bánt hogy nem tudok változtatni!

Soha nem volt jó evő de a kis adagját mindíg megette.Tápszeres baba volt. 5 hónaposan kezdtem hozzátáplálni ami szépen ment.Főztem is és bébiételt is kapott.igaz a darabos ételekkel óvatos voltam mert féltem hogy megfullad. Aztán amikor a hátsó fogai jöttek és beteg is volt át fordult és szinte semmit nem eszik!

Reggel és este 3-3 deci tejitalt iszik napközben joghur,kifli,pogácsa,sajt,keksz. Ennyi!

12,5kg nem fogy, nagyon aktív jó kedvű okos kislány.

Szerintetek?


2017. febr. 22. 17:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

De jó hogy írtál 10-es!

Nem vagyok egyedül!!

A dokink nekem is ezt mondta hogy ne éheztessem. Nyilván nem egy napra gondolt de azt mondta hogy ki fogja nőni!

Nektek hogy alakult? Egyszer csak elfogadta a rendes kajákat?? Már a mi kajánk mellett minden nap rápróbálok egy junior menüre amit úgy dobok ki ahogy van!😞

2017. febr. 22. 17:58
 12/14 anonim ***** válasza:

Főztem ugyan úgy, amikor ebédeltünk nem hívtam az asztalhoz csak a nagytesót. Két nap után érdeklődött az asztal után, amikor főztem akkor mutogattam mit is csinálok.


Két hét alatt rendeződött ez a probléma.

2017. febr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Megpróbálom amit írtál,remélem sikerül!

Köszönöm a segítséget!😊

2017. febr. 22. 19:37
 14/14 Ági83 ***** válasza:
Szerintem ez egy időszak nála és egy két hét alatt elmúlik. Nálunk legalábbis így volt. Volt,hogy egész nap csak túrórudit akart enni ( de azért evett rendes kaját is) majd egy hét múlva más volt a heppje. :)
2017. febr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!