Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fenéktörléses kérdés?!

Fenéktörléses kérdés?!

Figyelt kérdés

Adott az én okos 5 éves fiam. Az istennek nem hajlandó a fenéktörlésről még csak beszélni sem.Mindent elmagyaráztam neki szépen, elmutogattam, h mit is kell csinálnia. De ő nem. Meg sem akar hallgatni. Már az oviban is tanulgatják, illetve többen már ügyesen végzik ezt a műveletet, ő nem. Ő ezt nem fogja csinálni, soh, és nem is akar róla beszélni, és amúgyis: erről inkább ne is beszéljünk anya! Na, ilyen válaszai vannak!

Ötletek? Mit tegyek?



2017. febr. 24. 14:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
58%

Adj rá gumi vagy nejlonkesztyűt, hátha úgy megpróbálja.


Esetleg vedd elő a pelenkát, és mondd, hogy aki otthon nem törli ki, annak pelenkába kell kakilnia.


Ne hagyd már magad lerázni. De kisfiam, erről igen is beszélnünk kell, miért nem szeretnéd? Együtt megoldjuk, nyugodtan mondd, ha félsz. Vagy ilysesmi.

2017. febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!