Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A barátnőm a 10 éves fiával...

A barátnőm a 10 éves fiával alszik. Nem marad ebből valami retardációja a gyereknek?

Figyelt kérdés

A férje horkol,a fia pedig járkál éjszaka,ha nem alszik vele valaki. Előbb-utóbb csak tudatára ébred és leválasztja a fia,ugye?

Kérdeztem a kissrácot minap tudják -e az osztálytársai,azt mondta,hogy az anyja megkérte ne árulja el a suliba. Akkor csak tudja,hogy gáz! Én szoktam neki mondani,azt felelte,amíg a fia nem kéri hogy ne,addig vele alszik.


2017. febr. 25. 15:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Ezt a beteg elmét. A fiókák sem maguktól repülnek ki a fészekből. Noszogatni kell őket, tehát ha az anyja nem tesz semmit, a kölyök nem fog róla leszokni. És ultragáz.
2017. febr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Valóban nem egeszseges a dolog, de nekunk es Neked ehhez nulla közöd van... de igen, ez mar " soook.. "
2017. febr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

Semmi retardacioja nem lesz ettol. Ellenben a kerdes eleg retardalt.

Amugy meg mi kozod hozza?

2017. febr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
Ez még annyira nem durva, nekem egy ismerősöm, aki férfi, 16 éves koráig egy ágyban aludt az anyukájával. Nha ez már érdekes. Amúgy most normális életet él, van neki felesége, de az tény és való, hogy furcsa személyisége van...
2017. febr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon sok kultúrában együtt alszanak a gyerekek a szüleikkel kb. 12 éves korig. A párom is ilyen kultúrából jött (ázsiai) és közel sem retardált. Sok magyar férfi, de még nő is megirigyelhetné milyen életképes, művelt, családcentrikus ember. Nem attól lesz retardált valaki, hogy az anyja nem vágja külön ágyba, sőt sokszor szobába már a párnapos babát. Szerintem is inkább a magadfajtával van baj. Gusztustalan, kotnyeles, beszűkült látóterű nő vagy. Ifjabb Magdi anyus.
2017. febr. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%

Elég fura. Nem normális.

Persze, ha a gyerekeken múlnak, akkor még 10 éves korukban is szopnának.

Anyukának kéne normálisan viselkednie a gyerekkel, az életkorának megfelelően. Nem úgy, mint egy kisgyerekkel. 10 éves már!

Na meg talán azzal kéne foglalkozni, hogy miért mászkál.

Szuper házasság lehet. Gondolom, tipikus csak lakótársak, aztán mindenki éli külön az életét.

Szerintem anyukának a fia jelenti az egyetlen örömet, ezért viselkedik ilyen majomszeretettel iránta.

2017. febr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ne civakodjatok,hallgassuk meg egymást.Azért foglalkozom vele,mert szeretem azt a gyereket és tényleg sajnálnám,ha később ebből baja lenne. Nem vagyok hátulról jövős,már beszéltem erről az anyukával. Akinek ez jön bealudjon a gyerekével. A kérdés az,hogy lesz ebből valami komplexus,vagy nem.
2017. febr. 25. 17:32
 8/14 A kérdező kommentje:

Jó sok kérdést láttam fent arról,hogy panaszkodnak a párok egymásra,mert az egyikük nem tud elszakadni anyukatól,apukától,irányítják,kisajátítják. Vagy csak idősebb nőkhöz,férfiakhoz vonzódnak. Esetleg nulla a nemi életük valami megfejthetetlenn okból.

Ezeket lehet erre fogni?

2017. febr. 25. 17:35
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

Bar en nem tartom ezt normalisnak de hogy nem lennek a baratnod az biztos.

-beledumalsz a csaladi eletembe

-a fiammal beszelsz a mi alvasi szokasainkrol kvazi uszitva ot (ha firtatod hogy oszttarsak tudjak-e azzal erosited hogy nem helyes)

-gyakorin pofazol ki idegenekkel

-arra fogod hogy "csak jot akarsz".

Undi.

2017. febr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem lesz semmi baja, majd ha nem akar vele aludni a fiú, szólni fog, ettől nem történik semmi a személyiségével.
2017. febr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!